Keresési eredmények

  1. 2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    Sziasztok. Kérdéekre a válaszok: 1. b 2. b 3. c 4. a 5. b 6. c 7. c 8. b 9. c 10. b +1. Bárhová mész és bármit csinálsz, az írek szerencséje legyen veled Üdv. MortyM Nevada
  2. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Üdv. Szerintem egy megoldás van csak arra, hogy egy lépésben sakk-mattot adjak, ha sáncolok. Ez azt jelenti, hogy a Királlyal a G1-re lépek, míg a bástya az F1-re. Gyakorlatilag két lépés, technikailag viszont csak egy. (Remélem korábban sem a királlyal, sem a bástyával nem léptem, de...
  3. 2023 Januári nyereményjáték - Keresztrejtvény

    Üdv. A megfejtés szerintem: Szieszta MortyM Nevada
  4. 2022 Kívánságlista 2022

    Nevada: Mexikói jaguár
  5. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1: 169 2: 18-4 3: Jabulani 4: Fabio Grosso 5: 20 stadion (10 Dél-Korea, 10 Japán) 6: Davor Šuker, 6 gól 7: Puhl Sándor 8: Ciao 9: Mindmáig utolsó alkalommal ekkor jártunk labdarúgó világbajnokságon résztvevőként :( 10: Észak Amerikában (Egyesült Államok, Kanada, Mexikó) Üdv: MortyM, Nevada...
  6. 2022 Keresztrejtvény - október

    Sziasztok. Megfejtés szerintem: Orchidea Üdv. MortyM Nevada
  7. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Nevada Javaslat: Piaci tárgyakat lehessen névre szólóan kirakni, ezzel kiiktatva a lopásokat.
  8. 2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

    Heló Szerintem a megfejtések: 1. magáról a munkáról van szó, amiért pénzt kapsz és megvehetsz bármit 2. áfonya 3. szög 4. békepipa 5. cukornádvágás 6. dohánylevél 7. hídépítés 8. Farkasvadászat 9. Lekvárfőzés 10. Nevada
Fent