Keresési eredmények

  1. Tomixxx

    Kibeszélő 2.211-es kibeszélő

    "...melyeket a(z) UP Boltban vásárolhatsz meg" ... Maté teát vagy bármi UP boltban vásárolható tárgyat tudsz gyártani?
  2. Tomixxx

    Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Ahogy Etheryon is írta, úgy én sem tudok egyet érteni ezzel az egész, igényesen össze szedett megnyilvánulással... A példaként felhozott neveket én is megemlíteném, kernya, Csarter01, hofitomi azért nem tegnap regisztrált... van is a nevük mellett egyesével több párbaj, mint például Neked...
  3. Tomixxx

    Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Bakkker, ilyen nincs... Péntek hajnaltól a karakterem csak hotelben aludt és elég volt a harmadik helyre K.O.ban? :D ddddddddd Egyetlen párbaj sem indult zárás előtt 5 nappal. :Ddddddddd
  4. Tomixxx

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Kinek mi...azért a Mictecacihuatl szett darabjai erősen távolodnak a The West alapértékeitől és a vadnyugattól, szerintem... :D
  5. Tomixxx

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    "Hiszti" :ddd Egy a játékosok által is valahol megértett és elfogadott valamint jogosnak tartott, ismételten be nem teljesült igény kinyilvánítása, mely egy új lehetőséghez kapcsolódó érvekkel alátámasztott gondolatmenet: HISZTI De V1 Toxikus :Ddddd Kár, hogy a bohóc emojit nem engedi. Sok...
  6. Tomixxx

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    Nem Neked szól, érted? Nem Eldo játékosainak szól, egyetlen szóval nem szól játkosnak, sőt én kifejezetten dicsértem azt a toborzást amit lenyomtatok az elmúlt fél évben és E a sírból jött vissza. Az üzenetem minden sora annak a csapatnak szól aki igenis ba...k V1 javára ítélni, hiába sírunk...
  7. Tomixxx

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    Tegnap 06:31-kor írtam : " Ezer éve ezt szajkózom, de kétféle válasz érkezett: Természetesen hőseink E-F világról akik röhögnek a markukba és vissza-vissza pofáznak valamit (no nem mintha ott tejjel folyna a méz annyi hátszéllel amennyinek V1 a töredékét nem kapta..) és a tipikus: megteszünk...
  8. Tomixxx

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    Ezer éve ezt szajkózom, de kétféle válasz érkezett: Természetesen hőseink E-F világról akik röhögnek a markukba és vissza-vissza pofáznak valamit (no nem mintha ott tejjel folyna a méz annyi hátszéllel amennyinek V1 a töredékét nem kapta..) és a tipikus: megteszünk mindent, átnézzük, ígérgetünk...
  9. Tomixxx

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    V1-re nem lehet mert a "bEálLÍtáSOk", de szerencsére Kentára lehet. Van ez az emoji: (bohóc fej csak "kisípolja" A többit magatoktól is tudjátok kire illik ! V1 kinyírásáért legalább tudjuk ki/kik a felelősek és majd azután jönnek a játékosok akik nem tűrték. Puszipá... V1-en teljes Gringo...
  10. Tomixxx

    Ötletek/javaslatok (új)

    Felfogom amit hozzászólásról hozzászólásra írsz, csak Te nem fogod fel amit én(mi) mondok :) Ha most nem lépnek semmit akkor eltűnnek azok a játékosok (MÁR MOST FOLYAMATOSAN ELTŰNNEK, NEM EL FOGNAK) akiktől várják a számokat. Érted-e? :D Ha akkor lesz érdemi változás mikor a játékosállomány...
  11. Tomixxx

    Ötletek/javaslatok (új)

    Ezt a részt emeltem ki, egy pillanatig sem kételkedve ebben és ahogy írtam, tudjuk nagyon jól, hogy kapunk a lehetőségekhez mérten, de ez most nem egy javaslat, ez az utolsó szalmaszál. Viszont most nem abból az apropóból jelentem meg, hogy hetek-hónapok óta nem voltak javaslatok tucatjai és...
  12. Tomixxx

    Ötletek/javaslatok (új)

    "valószínűleg sosem fogom megérni, h minden játékos megértse" tudjuk, csak szart se ér, ha én írkálom a tg-t az InnoGames fejlesztőknek, mert "ja megnézzük mit tehetünk, ok haver" válasz a MAXIMUM. Ha a supportnak nem szívügye a játékosállománya mellé állni, akkor kinek? Hasonlítgassam a...
  13. Tomixxx

    Ötletek/javaslatok (új)

    "Az utolsó szalmaszál..." amit a support és a játékfejlesztők már-már kezdhetnek elengedni mert úgy érzem a játékosok elengedték. Rohamos, soha nem látott játékosállomány zuhanás volt V1-en az elmúlt időszakban, de fogyóban Flo is rettenetesen, ahogy Eldo is kezdi ismét megadni magát...
  14. Tomixxx

    VIII. Játék

    A kezdetektől fogva :P
  15. Tomixxx

    VII. Játék

    Költözési lehetőséget Világ1 szerverre bármelyik világról, hogy megtartsuk a létszámot.
  16. Tomixxx

    VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be.. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba...
  17. Tomixxx

    V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  18. Tomixxx

    IV. Játék

    A megoldás a következő: Hétfő - Őrült szettek - 300 Kedd - Férfiak napja - 400 Szerda - Hobbik - 500 Csütörtök - Speed szerver - 200 Péntek - The-West-Találkozó - 600
  19. Tomixxx

    III. Játék

    A - Henry Walker, a csapos B - Wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H - Belle Starr
  20. Tomixxx

    II. Játék

    Jó reggelt! Nem vagyok egy konyhatündér, tábori szakácsként nem állom meg a helyem, így segítséget kértem! Egy egyszerű receptet készítek, hiszen a lovakhoz értek, ezért nem egyből a mélyvízben kell kezdeni a sütést. Mivel édesszájúak vagyunk, ezért a csokis alap elengedhetetlen, de alapvetően...
Fent