Keresési eredmények

  1. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    A játék a multira is lehetőséget ad bizonyos keretek között, ezért van aki felajánlja, hogy sok karival kiszedi mexin a Lucille lasszót ;)
  2. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Dehogy, munkást mindig lehet majd verni szerencsére :)
  3. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Erre van megoldási javaslatod, ha valaki ráhívással teszi tönkre az amúgy is gyengélkedő erődharcokat? Ideiglenesen átrakatás, de kétlem, hogy Klar örülne neki, ha ez a napi rutinja része kellene, hogy legyen :D
  4. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    A frissítéssel kapcsolatos visszajelzésemmel egy darabig kivártam, hogy ne indulatból reagáljak rá. A fejlődni akarás Inno oldaláról csekély mértékben látszik és alapvetően üdvözlök minden próbálkozást! Mindezektől függetlenül a bejelentés napjától tegnap estig csak csalódások és bosszankodások...
  5. Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Köszönjük a Guarantált nyereményt :)
  6. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    botty12 neu Mexikó Újrakezdés itala, Zsákmány, Acél és Vaskazetta nem haragudnék meg, ha eltűnne :D
  7. Játék hibák

    Több mint egy év hülyének nézés után még egy francos gringo is sovány vigasz. Valamint gyanítom, hogy egy ésszel rendelkező nem kalandor játékos elvert volna egy átlagos öreg kalandort ugyanazon feltételek mellett. Mivel ha sokat secezel az rng anomáliáit ki lehet használni valamelyest. :) Ebből...
  8. Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Ez már az én szegénységi bizonyítványom. Köszi :)
  9. Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Azt szeretném észrevételezni, hogy a jelen módon az egyes tárgyak külön bónuszai nem találhatók meg a bejelentőben. Persze tudom, hogy ez a beta-ról lett fordítva, de ott van egy extra bejegyzés a közelgő tárgyak bónuszairól, ahol ki lehet őket deríteni. Nem lehetne legalább egy össz-szettbón...
  10. Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Szerintem jól meg lett reformálva az eredeti elgondoláshoz képest. A többedik nap monoton kattintása után eszembe jutott pozitív kritikák: Értem én, hogy vadvízivel meg utazó kerivel így lehet játszani, de az erőd védelme túl egyszerű, alig sebez, nem igényel munkapontot. Élettőltés nélkül...
  11. Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Egy észrevétel, ha 0%-on pörgetem a motit, de 1 percen belül 2x is találok terméket 15sec közben, akkor a két jelentés konkrétan egyforma lesz kinézetre, csak id alapján megkülönböztethető. Szóval majd ennek az ellenőrzése is egy vicces dolog lesz. Mert minden esetben mikor valaki egy jelentést...
  12. Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    A napi első 1080 bármilyen munkára vonatkozik, vagy csak olyanra, ahol újságot lehet találni?
  13. Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Azt gondolom amennyi szidást/lenézést a kalandor karakterosztályt tudatosan választó tapasztalt játékosok eddig kaptak, azt most mind visszaadja ez a verseny :)
  14. TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Azt hiszem szeretnék regisztrálni :)
  15. Kibeszélő Mindent vagy Semmit

    Újabb Gringo szerzési lehetőségekről a jövőben mondjon le a közösség? Ha jól látom itt sem lehet szerezni :(
  16. Ötletek/javaslatok (új)

    Nem vitatom, hogy órákat kell várni, vagy pénzeket kell utalni másoknak, hogy jöjjenek. És részben igaza van Ethernek abban is, hogy nem annyira színes a játékosok névsora. De empirikus alapon elmondható, hogy 6 db 3mas helyettes/luci balos egy játékban ritka, csak akkor fordul elő mikor megy az...
  17. Ötletek/javaslatok (új)

    Persze, a javaslat ennek a megváltoztatására irányul. Hiszen az életed, találati értéked és bónuszaid kiszámítására az algoritmus már benne van a játékban, mert anélkül nem menne az MPI. Ha induláskor nem változtathatsz a ruhádon, ezeket a lobby megnyitása előtt kiszámolja a gép, pontoz...
  18. Ötletek/javaslatok (új)

    MPI: ha a lobbyba lépés előtt már az adott ruhában kellene lenni és az adott 1 perc alatt míg a képességeket állítjátok nem lehetne változtatni, akkor egy banális számolással (ép, sebzés, egyéb értékek vizsgálatával) határozottan kiegyenlítettebb lehetne a csapatok elosztása. Amint a játék indul...
Fent