Keresési eredmények

  1. Tekergő

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    5 tojás Tekergő Kentucky szerver
  2. Tekergő

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Úgy döntöttem egyiken se. Nincs több hozzáfűzni valóm.
  3. Tekergő

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Sziasztok! Csak én vagyok ilyen izé, hogy nem akarok egyszerre két speed szerveren 15 mpzni? Jelenleg fut az alábbi: Kezdés: 2023-12-01 12:00 vége : 2024-01-05 12:00 Prémium beállítások: Minden prémium funkció inaktív , kivéve a VIP funkciókat. Mindenki igényelhet ingyenes 90 napos VIP-t ...
  4. Tekergő

    Új világ: O...?

    Nekem még a Gold Rush szerveren se sikerült, még csak megközelíteni se a 250-et... Bogyó válaszolt a kérdésemre, így lezártnak tekintem a bejegyzésemet. Megyek csendben lenni.
  5. Tekergő

    Új világ: O...?

    Köszönöm a választ! Azt hittem van összefüggés, de ezek szerint csupán véletlen egybeesés volt. A tank jó, mert nem veri a macskát! = Thank you very much! Az iris nem jó, mert veri a tankot. = 5-6 ezres krittek kicsit borzasztó!
  6. Tekergő

    Új világ: O...?

    Meg tudná valaki mondani, hogy Nevada szerveren ki érte el elsőként a 250-es szintet? (Korábban akkor indult új világ, amikor a legújabb szerveren valaki elérte a maximálisan elérhető szintet...)
  7. Tekergő

    Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Boldog Karácsonyt! Sütöttem kalácsot mindenkinek! Aranyrög ellenében a kocsmában átvehető. Harrynál, tudjátok, aki mindig a pult előtt fekszik. Korábban azt hittük félholtan, de már mindenki tudja, hogy teljesen az.
  8. Tekergő

    Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

    A kérdés arra vonatkozott, hogy hány hét áll rendelkezésre elérni a maximum szintet. Rajtad kívül senki nem beszélt itt hónapokról és nem is feltételezek ilyesmit. A korábbi erődharc versenyen is az első harc előtti órákban érték el többen is a maximum szintet és akadt olyan játékos is, aki csak...
  9. Tekergő

    Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

    További kérdések merültek fel: Milyen szettek állnak rendelkezésre a játékosok részére? Irányításra / életerőre pontozó karakter szempontjából is érdekel a válasz. A kijelölt csapatvezető egyben az irányító is lesz a harcokon? A csapatvezető jelöli ki, hogy melyik játékosnak melyik...
  10. Tekergő

    Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

    Hány órakor lesznek a harcok?
  11. Tekergő

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Kentucky Javaslat: A szakma is vegyen részt az eseményeken. Olyan kalandokat szeretnék az események ideje alatt, ahol a mesterség során legyártott tárgyakat le lehetne adni és cserébe pereceket kapnánk. A gyártásért is jó lenne pereceket kapni. A szakmában rejlő lehetőségek nincsenek...
  12. Tekergő

    Kocsma

    Amúgy az új világ addig jó, amíg sok új emberrel ismerkedhetsz meg. Amit az ember rájön, hogy ugyanaz a kb 100 ember van fent (némelyik 5-6 karakterrel) az egész elveszíti a varázsát. A játék menet meg minden szerveren ugyanaz. Ha az új szerverek valamiben mások lennének, mint a régiek (legyen...
  13. Tekergő

    Kocsma

    Boldog Új Világot mindenkinek!
  14. Tekergő

    2022 13+1 fejtörő

    Oh, nem gondoltam, hogy nyerek bármit is. Még soha nem nyertem semmit a garantált jutalmakon kívül. :D Köszi a lehetőséget!
  15. Tekergő

    2022 13+1 fejtörő

    1. nem 2. nem 3. igen 4. igen 5. igen 6. igen 7. nem 8. nem 9. nem 10. nem 11. nem (30 az elvállalható) 12. napi kalandokból 5 kell. 13. igen 13+1. nem
  16. Tekergő

    Kibeszélő 2.169-es kibeszélő

    Még közelebb nem lehetett volna tenni a jelentés gombját az ajánlattétel gombhoz? Sőt lehetett volna a két gomb egy és ugyanaz ennyi erőből! Nagyon zavaró, főleg telefonról kezelni. Kicsit távolabb kellene lennie, de mindegy, eddig se volt felhasználóbarát, ezután miért lenne az...
  17. Tekergő

    Kibeszélő 2.169-es kibeszélő

    "a büntetések (pontok és kizárások) mostantól minden világon külön-külön érvényesek" Ez pontosan mit jelent? Kialakulhat olyan helyzet, hogy csak adott világon kerül a karakter végleges kizárásra, míg a többi szerveren továbbra is játszhat?
  18. Tekergő

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Mi lesz akkor, ha jelentkezik két 50 fős csapat, és 30 csapat nélküli játékos? Mennyi játékos vehet részt összesen a harcon? Vagy a csapat nélküli játékosok csak beugrók lehetnek a harcokon, ha az eredeti csapatjátékosok közül valaki off?
  19. Tekergő

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Most a bejelentkezésnél megjelent a közlemény. :) Köszönöm.
  20. Tekergő

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Nem erről van szó, párom délután 6-kor ért haza, ő akkor lépett be először a karakterével és neki se jött fel a közlemény. De amúgy ennek, annyira nincs jelentősége. Csak jeleztem, hogy tényleg nem volt felugró ablak közleménnyel. Nem várom el, hogy erre további figyelmet fordítsanak. A...
Fent