Keresési eredmények

  1. Benjamni20

    Ki lesz a következő hozzászóló ?

    Uh, tök véletlenül néztem ide, de illik rám. Bár én heti/havi szinten is rendezem ezeket. Az jön, aki ma nem fog bulizni (annyira)
  2. Benjamni20

    Rejtélyes Imák Nyomában

    az én teóriám az, hogy egy fejlesztő tök jól leprogramozta a bónuszokat, csak közben felmondott, és bosszúból szétszórta az imáért felelős programsorokat a kódban, és mostmár nem tudja összerakni a mostani fejlesztőcsapat, így örök rejtély marad, de közben úgy adják be nekünk, hogy csak előlünk...
  3. Benjamni20

    Tisztázzuk a kiváló eredmény esélyét

    Köszönöm mindenki hozzászólását. Úgy érzem a témát kimerítettük, kérném a topic zárolását. Köszönöm. Aki az ima hatását szeretné kideríteni, annak ajánlom a következő topikot: Derítsük ki mit és mennyit ér az ima! :)
  4. Benjamni20

    Tisztázzuk a kiváló eredmény esélyét

    Lényegében nincs. Ha lenne még kétezer egyben gyártásunk (és egálba kerülne az egyben-egyenként), akkor szerintem oda jutnánk el, hogy még közelebb kerülne a 10%-hoz az érték mindkét esetben. Ha fordítva csináljuk meg, (az egyenként gyártás utolsó sorait elvesszük, hogy ugyanannyi legyen, mint...
  5. Benjamni20

    Tisztázzuk a kiváló eredmény esélyét

    Sziasztok, ezzel még tartozok. Időközben akadt egy bátor önkéntes, @Old Bear Hunter, aki idejéből jócskán áldozva (ezúton is köszönöm!) csaknem 3300 gyártást csinált meg egyenként. Így az összesített statisztika a következőképpen alakul: Ha egyben gyártjuk a dolgokat, akkor 10.63% kiváló...
  6. Benjamni20

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Ősszel-télen picit kiestem a játékból (ahogy az angol mondaná "I'm out of the loop"), valaki tudna updatelni mi történt, és mikor jön nagy update? :D Köszi előre is, kellemes ünnepeket
  7. Benjamni20

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Igen, az egyben való legyártás a 10% felé tendál. Mivel hivatalos infó nem volt, úgy döntöttem, magam derítem ki. Kíváncsi vagyok, hogy ha egyenként gyártanék más % lenne-e. Még nincs akkora lelkierőm, hogy lekattintsak ezer darab gyártást amellett, hogy vigyzázzak arra is, hogy ne fagyasszam ki...
  8. Benjamni20

    Tisztázzuk a kiváló eredmény esélyét

    Cserzett bőr (istállómester) | egyben/egyenként | 107| 115 db (8 kiváló) Bőrszíj (istállómester) | egyben/egyenként | 115 | 135 db (20 kiváló) Kulacs (istállómester) | egyben/egyenként | 110 | 119 db (9 kiváló) Eddigi egyben stat: 1223 gyártásból 1342 termék, tehát 119 kiváló termék esett, ez...
  9. Benjamni20

    Mi lennél ha...

    Így indult a reggeled? :) Egyébként zuhi 3 perc, reggelit este szoktam bekészíteni (pont az ilyen esetek miatt), ruha, fogmosás, és indulnék. A 2km az sietős tempóval megoldható 15 perc alatt, közben mobilon tudok jegyet venni. Húzós, de megoldható. Persze nem rakodtam el :( Elmúlt évek melyik...
  10. Benjamni20

    El Dorado dumaláda

    Most mindenki írja fel százszor a táblára: ɴᴇᴍ ʟᴏᴘᴏᴛᴛ, ᴍᴇʀᴛ ꜰɪᴢᴇᴛᴇᴛᴛ Éʀᴛᴇ. (っ◔◡◔)っ Nem lopott, mert fizetett érte.
  11. Benjamni20

    Hajlandó vagyok a szapeti-féle Eldós körlevelet végig kimásolni, ha a kövi The West Times-ba...

    Hajlandó vagyok a szapeti-féle Eldós körlevelet végig kimásolni, ha a kövi The West Times-ba belekerül "tl;dr" vagy "percről percre" rovatként egy összefoglaló róla xd
  12. Benjamni20

    El Dorado dumaláda

    Kontextus más szerókon játszóknak: @tazo mc jóindulatú vakációs körlevelébe egy meg nem nevezett személy belepiszkított.
  13. Benjamni20

    Továbbítva Erődharc frissítés

    Az egyetlen pont, amit nem támogatok. Egy este alatt (100 harcossal számolva) 2.5 millió dollárt generálna a semmiből és jönne az infláció. Úgy látnám értelmét, ha lenne mondjuk 3k + 2k/fő, amiből a 3k a harcosé, 2k pedig megy a város pénztárába, aminek tagja.
  14. Benjamni20

    Kibeszélő 2021-es Aratási idő

    "A búzakalász kifogyott, rozskalász nem is volt." (Bud Spencer) Egyébként 12:00-tól kezdődik.
  15. Benjamni20

    El Dorado dumaláda

    Régi videók: nagy bejelentések, 60000 update, hogyan eventezz, erődharc Mostaniak:
  16. Benjamni20

    Kérdések és válaszok

    20%-os leárazás esetén vettem Motivációs és Energia táskát (2000 helyett 1600-ba kerül), amiket 12 óránként tudsz használni. Ha erődharcozol, akkor buffokra (+támadás/+védekezés). De mint mondtam, 20%-os leárazás (pl. ami nemrég volt) esetén érdemes bespájzolni. Veterán pontokat kb. semmire.
  17. Benjamni20

    Kérdések és válaszok

    Szerintem korrekt. Új szerókon mindig a mexikóira gyúr mindenki, mert az ad sok pontot. /De nálam hozzáértőbb is válaszoljon pls/
  18. Benjamni20

    El Dorado dumaláda

    El Dorado gazdasága és kormánya - rövid összefoglaló:
  19. Benjamni20

    @Hawk Bush sajna nem úgy működik. A jelszavak titkosítva vannak (jobb esetben) egyirányú...

    @Hawk Bush sajna nem úgy működik. A jelszavak titkosítva vannak (jobb esetben) egyirányú algoritmuson keresztül, hacsak nem utánozza a 2012-es ArcKönyvet az Inno, akik egyszerű szövegként tárolták a jelszavakat. :D Előbb fogják tudni megmondani a hozzá tartozó mailedet (már ha).
Fent