Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

    Nem is arról szól, hisz a nyeremények részvételhez vannak kötve, nem teljesítményhez, ráadásul sorsolással fog eldőlni ki mit nyer. Beléphetek az utolsó 10 napra csupaszon a harcokra és garantáltan kapok valamit, mivel több nyeremény van, mint játékos a szerveren. Így én nem csináltam hozzád...
  2. Kibeszélő Halottak napja 2023

    Ha 2 hónapig nem veszel rögöt akkor kapsz.
  3. Kibeszélő Régi tárgyak kiárusítása - 2023

    Lehet rosszul emlékszem, de nekem úgy rémlik, hogy mikor először játékba került, akkor nem shopból lehetett venni, hanem rögvásárlással együtt kaptad. Az áraik szinte megegyeznek a rögcsomagokkal.
  4. Kibeszélő Régi tárgyak kiárusítása - 2023

    Jó, hogy évente visszatérnek ezek a tárgyak, aki lemaradt esetleg róluk, az most megszerezheti. Viszont a szettek már lassacskán elavultak, örülnék ha újakat is láthatnánk idén.
  5. XI. Játék

    meme
  6. X. Játék

    140
  7. Rekordok bejelentő

    Cloudff7tm Florida Legtöbb fizetség munkából (1 órás): 9597$
  8. IX. Játék

    A2 B3 C1
  9. VIII. Játék

    Azóta is az eventek tartanak itt.
  10. VII. Játék

    Még idén, egy egyedi, csak röggel vásárolható szettet, ami hasonlít a Gringohoz.
  11. VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba...
  12. V. Játék

    1. A kitérés képesség 2. Nevada 3. Kovács
  13. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    A "szerencsés" karaktercím eredményjutalom hiánya mikor lesz orvosolva? :whistle:
  14. IV. Játék

    Szavak száma Nap Téma 300 Hétfő Őrült szettek 400 Kedd Férfiak napja 500 Szerda Hobbik 200 Csütörtök Speed szerver 600 Péntek The-West-Találkozó
  15. III. Játék

    A - Henry Walker B - A Wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H- Belle Starr
  16. II. Játék

    Áfonyás torta Bónuszok: 50% regeneráció, 30% energia, időtartam 3 óra. Hozzávalók: 115g vaj, valamint egy kevés még a serpenyő kivajazásához 130g liszt 160g cukor 2db tojás 1 teáskanál narancshéj reszelék (opcionális) 325g áfonya 30g juharszirup Elkészítés: Sütőt előmelegítjük 180...
  17. I. Játék

    Első feladatra a megoldásom.
  18. 2023 Filmes kvíz

    1. Al Swearengen 2. Bartholomew Bogue 3. Buford 'Mad Dog' Tannen 4. Dolores Abernathy 5. Frank 6. John Ruth 7. Bill Munny 8. Charley Rakes 9. Dr. King Schultz 10. Moses Washington
  19. 2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    1. b 2. b 3. c 4. a 5. b 6. c 7. c 8. b 9. c 10. b +1 Bármerre mész, bármit is teszel, az írek szerencséje legyen veled.
  20. Rekordok bejelentő

    Cloudff7tm Florida Legtöbb fizetség munkából (1 órás): $ 8045
Fent