Keresési eredmények

  1. 2024 József Attila emlékére...

    A magányos kalandor dala A préri oly széles, az élet is édes, a hajamat fújja a szél, ha jön a vágta, a lovam patája a csillagok útjára tér. Hol bölény halad, űzöm a vadat, táskámban arany lapul, ha a nap fel kel, töretlen kedvvel, szívemben új kaland gyúl. Indián tábor zeng a csatától...
  2. 2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Kelekótya köszöntő -hálavers Köszönöm, hogy megöntöztél! Terített az asztal. Ha már itt vagy, el ne menjél üres, horpadt hassal. Van itt minden, édes mézes, sonka, kolbász, tarja, annyi van, hogy kutya-macska két hete ezt falja. Ne nyúlkálj a szoknyám alá! Anyám ha meglátja, locsolkodás...
  3. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1. c 2. a 3. b 4. b 5. b 6. a 7. c +1. Boldog Hálaadást!
  4. 2023 Húsvéti locsolóversek

    Nem tudom, hogy kezdjem? Nincs locsoló versem! Pedig sok lány, asszony, vár erre a Westen. „A zöld erdő” rigmus, régi, lejárt nóta, a húsvéti nyúl is nyugdíjas azóta. Más tolja a kordét, a tojást gép festi, de húsvét ünnepén locsolni kell menni. Volt egy jó ötletem, szóltam egy madárnak...
  5. 2022 Kívánságlista 2022

    Eldorado Mexikói jaguár
  6. Ötletek/javaslatok (új)

    Nem tudom, volt-e már téma, a gyűjtők szettje. Nagyon régen örültünk, ha össze tudtuk hozni, mára, akik nem olyan régen játszanak, azok számára érdektelen, értéktelen, azt sem tudják, hogy van. De én évek óta semmi változást nem látok a bónuszainál. Ha történt e téren valami, akkor elnézést, de...
  7. 2022 Keresztrejtvény - október

    orchidea Eldorado világ
  8. Kibeszélő 2.177-es frissítés

    Klar írt róla fentebb,már nem idézem, de minden működik rendesen. Ha nekem igen, akkor másnak is kell, hogy működjön.
  9. Kibeszélő 2.177-es frissítés

    Minden szuper!! Gyártás után összejött. Még jó lett volna, ha fejlesztett 5-ös medvémet elfogadja 100 db -ban :D Képtelenség újra kezdeni gyűjteni, pláne, ha mások is keresik majd.
  10. Kibeszélő 2.177-es frissítés

    A fejlesztett darabokat nem fogadja el a szettekben? Pl. 5-ös szinten van a medvém, de az ünnepi szettnél és az arany fegyvereknél sem működik, vagyis sem címet, sem eredményt nem ad eddig.
  11. 2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Nem akarom ráönteni magam a társaságra, de ahogy rendezgettem a dvd-imet, olyan számomra szép dolgokat találtam, amiket versenyen kívül szeretnék megmutatni. Hátha másoknak is kedve támad beküldésekre, vagy adok valami pluszt...
  12. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Csodálatos fotók, nekem nagyon tetszenek. Mindig el tudok merengeni sétáim során a felhőkben, falevelekben, kavicsokban, mindenben, ami körbe vesz. Nincs érdektelen témám.Te is nyitott szemmel jársz. Régebben vettem komoly gépeket, de az utóbbi években a tf-omra hagyatkozom. Kevesebb lehetőség...
  13. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Talán nem szabadna meglepődnöm - fogjuk rá, naiv vagyok- , de ezek a fotó tetszésnyilvánítások nem az igaziak, vagy csak én látom rosszul. Újra csak szervezés. Vannak fenn nagyon jó, fantasztikus képek, és meg sem nézik sokan, akik ma léptek ide fel, és tették a tetszésüket csak egy bizonyosra...
  14. 2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Nehéz választani, mindenki érdeklődési köre, témája más és más. Darázs a tulipán kelyhében. És egy gyakori magyar jelenség- tiszai áradás.
  15. 2022 13+1 fejtörő

    1.- igaz 2.- hamis 3.-igaz 4.-igaz 5.- igaz 6.- igaz 7.- hamis 8.- hamis 9.-hamis 10.- hamis 11.- hamis 12.- napi kaland 0/5 hamis (helyesen 0/4) 13.- igaz 13+1.-igaz
  16. Kibeszélő 2.163-as frissítés

    a gyűjtők szettjét is tupírozni kellene, sokan meg sem szerzik, mert használni alig lehet, csak van...
  17. Saját beküldésem - Harmadik játék

    fehér csokoládé torta
  18. Saját beküldésem - Első játék

    1. Húsvét 2. Októberfest 3. Halottak napja 4. Szent Patrik napja 5. Függetlenség napja
  19. Saját beküldésem - Első játék

    1. Húsvét 2. Októberfest 3. Halottak napja 4. Szent Patrik napja 5. Függetlenség napja
Fent