Keresési eredmények

  1. Szia! A metszőköríves csúcssín geometriánál nem tudod véletlenül hogy az ív eleje pont hová...

    Szia! A metszőköríves csúcssín geometriánál nem tudod véletlenül hogy az ív eleje pont hová esik? Üdv: Egy ifjú pályamester
  2. 2022 13+1 fejtörő

    1. Nem 2. Igen 3. Nem 4. Igen 5. Igen 6. Igen 7. Nem 8. Igen 9. Nem (1359$-ért is tudtam kisebb LVL játékosra) 10. Nem (fordítva) 11. Nem 12. Napi kalandok nem 0/5 hanem 0/4 13. Igen 13+1. Igen
  3. Kibeszélő 2.164-es kibeszélő

    Tök eladható lesz?
  4. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Eldón bejött az Utazó vásár ahogy láttam. Annyi kérdésem lenne hogy ezeket lehet valahogy előre tudni hogy melyik szerveren mikor fog bejönni? Köszönöm előre is!
  5. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Lousiana Tárgy: Hatékony tüzijáték tároló Javaslat: 8 rögért cserébe ne csak 2 óra hosszát vonjon le az építési időből :)
  6. 2021 Júniusi Lottó

    6-10-14-19-20
  7. 2021 Költészet napja alkalmából...

    Én a kezdetek kezdetén... Játszunk hát vadnyugatosdit Régen toltam már, soha nem lesz ósdi Ó...Hogy ennyire megújult? Munkák százai előttem tornyosul Szedjünk egy kis gyapotot Henry belőlem csinál bolondot 10 darab kell neki pici pénzért Jó fej leszek, hisz utamon végigkísér Itt van...
  8. 2021 Szókeresősdi

    Gilbert Kalandor Focilabda Rudolf Unikornis Fakazetta Többet nem találok sajnos.
Fent