Keresési eredmények

  1. Kibeszélő 2.219-es kibeszélő

    Köszönjük szépen. Megint adtatok a ...-nak egy pofont. kösziköszi.
  2. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 db tojás található a képen. Lady Diavolo - Kentucky.
  3. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1: c 2: a 3: b 4: b 5: b 6: a 7: c +1: Boldog Hálaadást !
  4. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A megfejtés: 22
  5. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök, Mézeskalács szív, Bajor sör, Savanyú káposzta. A nyereményt Kentucky világra kérném.
  6. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Akkor én nagyon eltévedtem, nem erre szerződtem ;)
  7. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    ... vaaaagy ne legyen senki munkás. Unalmas építeni :)
  8. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Nem úgy gondoltam, hogy ezek az előnyök mind érvényesek lennének együtt, hanem ezek közül lehetne adni a kalandoroknak bónuszokat. Bár megjegyzem a kalandor kaszt 10 éve el van nyomva, nem lenne igazságtalan az sem ha most pár évig az lenne a legerősebb. ;)
  9. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Nagyon egyetértek a felvetéseiddel. Tényleg sokkal hasznosabb lenne ha az ellenállást növelnék erődharcon a kalandornak. És a párbajban való kitérés bónusz is nagyon tetszik. Másik ötletem lenne még erődharcra, hogy a kalandorra ne vonatkozzon a párbajosok kritikus találata vagyis ne lehessen...
  10. X. Játék

    10+2x7=24 Tehát az eredmény: 24
  11. Új világ: O...?

    Az a baj, hogy sokan minden induló világra felregisztrálnak és azonnal vesznek rögöt mert nem bírják megállni. Fogadjuk meg, hogy nem regel senki és ha lesznek huszan akkor majd elgondolkodik a fejlesztő (vagy tudom is én kinek az ötlete ez). Én meg tudom állni. FOGADOM !
  12. Új világ: O...?

    Kár hogy a kettő szinte ugyanaz. Ugyanazok a játékosok vannak mindkettőn 90%- ban, ha összevonnák mindenkinek két karaktere lenne.
  13. Új világ: O...?

    Én meg imádkozó sáska leszek, azt maxolom ki ;)
  14. IV. Játék

  15. III. Játék

    A - Henry Walker B- Wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H - Belle Starr.
  16. I. Játék

  17. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Nem lehetséges 1 lépéssel mattot adni.
  18. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Kentucky Javaslatom: A sok értéktelen kacatot nem kellene eröltetni jutalomként (se eventekkor, se az utazó vásárnál), nem ösztönöz senkit. Másik javaslat, hogy az MPI-t kellene kicsit jobban díjazni (akár kötvénnyel, akár a veterán pontért megszerezhető tárgyak körének értékesebbé...
  19. 2022 13+1 fejtörő

    1: nem 2: nem 3: nem 4: igen 5: igen 6: igen 7: nem 8: nem 9: nem 10: igen 11: nem 12: A kérdésre a válaszom igen. Ha meg is kell nevezni a hibát akkor az, hogy a napi kalandokból csak négyet kell teljesíteni. 13: igen +1: igen
  20. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Kentucky Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat:Kerülhetne kevesebb tüzijátékba az építkezéseknél a nagyobb csomag. Aránytalanul sokba kerülnek a nagyobbak és ha azt veszi az ember csak por ponttal ad többet, így nehéz kigyüjteni az úgymond "ingyenes" szettet.
Fent