Keresési eredmények

  1. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Én nem nagyon szoktam ezzel a játékkal foglalkozni, de a legtöbb embernek az volt a kifogása, hogy a szankciók nem igazán álltak arányban az elkövetett szabályszegésekkel. Ebben az esetben kb. minden szabály megszegése visszaengedést ért (ezt saját szememmel látam), a másik oldalról meg többen...
  2. Új ötlet Büntetések szigorítása

    szerintem is kAJAKra igaza van :D :D
  3. Új ötlet Büntetések szigorítása

    még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg egy kis fricska volt a többi játékosnak, vagy ennyire bíztak a kisujjesküben :D
  4. Ötletek/javaslatok (új)

    ha tw friends vagy mi a tökömmel nyomom végig, ahol megvan a lista az oké, értem, hirtelen meg lehet zúgatni .. de a hagyományos módon hogy a francba lehet tele a szerver pelenka???
  5. Ötletek/javaslatok (új)

    én azt nem értem, hogy minek ez a küldözgetős franc, ha folymatosan ledob miatta a szerver ... tök normál módon végigkattingatna az ember, de neeem, nehogy már valami működjön (egyedül a társaság tart még itt, amúgy egy nagy ratyi az egész játék, ha megharagszatok érte, ez akkor is így van)
  6. Kibeszélő

    nekem is volt mestint, de én csak simán józan paraszti ésszel indultam neki :D
  7. Kibeszélő

    esküszöm a beküldsé módja, meg hogy regisztráljak a fórumra nagyobb kihívás elé állított, mint maga a feladat :D
  8. Saját beküldésem - Második játék

    Henry -- Mrs. Anderson John -- Bella Maria -- Calvin Scarlett -- Seth
Fent