Keresési eredmények

  1. Pixel

    2024 Vitorlások Crystal Townban.

    HAJÓ NEVE KAPITÁNY VITORLA INDULÁS Pisztráng Waupee Zöld 13:45 Aranyhal Maria kék 12:15 Lazac John Fehér 11:30 Angolna Henry Sárga 10:004
  2. Pixel

    2023 Oktoberfesti képtalány

    -Sült csülök -Mézeskalács szív -Bajor sör -Savanyú káposzta Oregon
  3. Pixel

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Javítani szeretném a beküldésemet. Világ: Oregon Szettötletem: Utolsó Mohikán szett Fő képességek: Lovaglás, Javítás További képességek: Építés, Életerő Bónusz: Szerencse A szett fő előnye a gyorsaság lehetne ezáltal gyorsabban eljutni A -ból B -be, de akár munkások is használhatnák...
  4. Pixel

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Oregon Szettötletem: Utolsó Mohikán szett Fő képességek: Sebesség, Tapasztalat További képességek: Építés, Életerő Bónusz: Szerencse A szett fő előnye a gyorsaság lehetne ezáltal gyorsabban eljutni A -ból B -be, de akár munkások is használhatnák városépítésre, tapasztalat gyűjtésre.
  5. Pixel

    Kocsma

    Van friss jatekos? -Tapasztalatom szerint2-3 eve ugyanazok a jatekosok "klonozzak" magukat... Ha kilehetne kerni a statot szinte biztos lennek benne, hogy az osszes vilagon nincs 300 jatekosnal tobb.... de lehet sokat mondtam. Inkabb 150 max.... De nyissunk uj szervert mert az kell :D
  6. Pixel

    Kocsma

    ÓÓÓÓ de jó, már nagyon nagyon vártuk az ÓÓÓÓÓjvilágot! <3 Vagyis izé, várjunk csak egy percet....
  7. Pixel

    IV. Játék

    Hétfő Őrült szettek 300 Kedd Férfiak napja 400 Szerda Hobbik 500 Csütörtök Speed szerver 200 Péntek The West találkozó 600
  8. Pixel

    III. Játék

    A - Henry Walker B - C - Waupee D - Maria Roasltad E - Heisenzwerg F - G - John Fitzburn H -Belle Starr
  9. Pixel

    Új világ: O...?

    1, Maradjon meg a V1. 2. Minden mas vilagot vonjanak ossze 1 szerverre. 3. Kutyat se erdekli mi a neve az uj szervernek amig 10-20 ember van rajta... Ideje lenne mar ra dobbenni, hogy nem uj vilag kellene, hanem osszevonas. V1- es Flo- n kivul minden mas szerver elhetetlen. Van 15-20 jatekos...
  10. Pixel

    Saját beküldésem - Második játék

    Scarlett - Seth Maria - Calvin Henry - Mrs. Anderson John - Bella
Fent