Keresési eredmények

  1. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    Üdv! Szerintem 7db-Dakota.
  2. Kibeszélő Téli esemény 2024

    Nagyon szerencsés vagy,nekem 100/54...
  3. Útmutató az elem készítésének

    Szerintem,nem...
  4. Karácsony 12 napja - XII. Játék

    Boldog karácsonyt, és kellemes ünnepeket kívánok minden játékostársam részére!
  5. Karácsony 12 napja - X. Játék

    szenteste
  6. Karácsony 12 napja - IX. Játék

    Whiskey 34db=1700$ Házi pálinka 2db= 300$ Összesen 36db=2000$
  7. Karácsony 12 napja - VII. Játék

    A Grincs
  8. Karácsony 12 napja - VI. Játék

    A-8,B-6,C-7,D-9,E-2,F-4,G-1,H-3,I-5
  9. Kérdések és válaszok

    Kinek van ideje több szerveren játszani?Azért talán vannak fontosabb dolgok is...
  10. Kérdések és válaszok

    Ami akkor valósulhatna meg,ha lehetőséget kapnál mindegyik kipróbálására...
  11. Kérdések és válaszok

    Szerintem sokkal változatosabb,élvezhetőbb,játszhatóbbá válna a játék,ha benne lenne a kaszt és szakmaváltás lehetősége. Vagy egy esetleges elhamarkodott,elhibázott,későbbiekben megbánt döntés tartson a világ végéig?
  12. Karácsony 12 napja - IV. Játék

    Marhák megjelölése---Véletlenül saját magadat jelölöd meg a billoggal Tökszedés---------------Nagyon fura ez a tök. Jaj, ne, hiszen ez a fej nélküli lovas feje, és szüksége lenne rá! Kaszinóépítés----------Feldühödött nőszemélyek csoportja támad rád akik mind attól félnek, hogy férjeik...
  13. Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka Ho,Ho,Ho!
  14. Ötletek/javaslatok (új)

    Esetleg a "Mozi" is adhatna több jutalmat, mint most, legálabb a 10szeresét,...
  15. Kibeszélő Halottak napja 2023

    Amikor minden nyitás halállal végződik,(vagy már az első,vagy a második körben), akkor sem lehet ideírni hogy :nesze semmi,fogd meg jól?
  16. Kibeszélő Halottak napja 2023

    neszesemmifogdmegjól...
  17. Kibeszélő Oktoberfest 2023

    neszesemmi,fogdmegjól...
  18. Kibeszélő Oktoberfest 2023

    Na,itt vége:100-2%=0,szomorodjon el,aki kitalálta.... neszesemmi,fogdmegjól...
  19. Kibeszélő Oktoberfest 2023

    A "Rendkívüli"-ből 9%-os nagyon sok--több 1,3%-os, 2%=nulla,így nekemsajnos az egész nulla.:mad:
Fent