Keresési eredmények

  1. vyvaaa

    2023 Húsvéti locsolóversek

    “zöld” erdő meg kék ibolya, kék, kék, a kék jehova, ha nem tetszik, menj máshova a kékséges ég alatt egy kis forrás fakadt, a forrás vize annak jár akinek ő adja, bár senki se érti hisz ő se tudja, hogy miért csinálja; nem érdekli, s nem is unja. idén kék lett minden tojás, nem is fair már...
  2. vyvaaa

    Ötletek/javaslatok (új)

    Mindig ott derül ki, harconként random változó, hogy kire rakjuk :)
  3. vyvaaa

    Én nem írom le, mert attól inkább sírnál

    Én nem írom le, mert attól inkább sírnál
  4. vyvaaa

    Kibeszélő 2.190-es frissítés

    A frissítés kibeszélőjére nyomva újra a frissítés bejelentőjéhez jutottam… :( (rossz az embedding)
  5. vyvaaa

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

    Egyetértek. Én is.
  6. vyvaaa

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

    Lehet venni kép/tuli pontokat a verseny alatt?
  7. vyvaaa

    Kibeszélő 2.189-es frissítés

    Véget ér hát a hirdetésekre kapott, “a LáDa nEm eLaDhAtÓ” válaszok ideje… mihez kezdenek most a kötekedő emberek, egyre kevesebb dologba lehet belekötni…már semmi se a régi…
  8. vyvaaa

    2022 Kívánságlista 2022

    Eldó Mexikói jagu
  9. vyvaaa

    A nagy toxikus felmérés

    Pff, remélem te a toxikus gombra nyomtál
  10. vyvaaa

    A nagy toxikus felmérés

    Amúgy szerintem a toxikus szó nem fedi a mögötte felsoroltakat Attól még lehet valaki gyökér és toxikus, hogy konfliktuskerülő
  11. vyvaaa

    Rekordok kibeszélő

    Nem a nemteljesítéssel van a baj, hanem az ígérgetéssel, ami fél éve tart lassan. Van, hogy újra erőre kap, lendületet vesz a dolog, aztán megint semmi. (nem szarkazmus, halál komoly)
  12. vyvaaa

    2022 Keresztrejtvény - október

    Szerintem a megoldás a következő: orchidea
  13. vyvaaa

    The West Times 2022 37. szám - szeptember

    Végülis, ha jövő augusztusig így marad, akkor aktuálisnak számít majd :rolleyes:
  14. vyvaaa

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Mexikó Nem tudom ez mennyire megoldható, de amint rányomunk a nyitandó kategóriára (ingyenes, 1500, 9000, 48k) már azonnal bedobja a táskába a nyereményt egy kis animációval. Ha nem dobja be, akkor tudom hogy a random tulajdonság, amit kiválaszt, nem lesz elég, és meg kell vesztegetnem...
  15. vyvaaa

    The West Times 2022 37. szám - szeptember

    Az aktuálisan elérhető kalandokat sem fogjátok ezentúl frissíteni? Szerintem az sokaknak hasznos volt. :confused:
  16. vyvaaa

    TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Én is, köszönöm ✌
  17. vyvaaa

    Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Ha csak 4 óra lenne :D 4 óra munka, 2 óra link átállítás, 2 óra linkelés, feltéve, ha megállás nélkül csinálja
  18. vyvaaa

    2022 “Természetesen” nyereményjáték

    San Marino legmagasabb pontjáról :)
  19. vyvaaa

    Kormányzói Művészterem

    Ezt nem én kértem az tuti, de köszi xdxdxd
  20. vyvaaa

    Új világ: N...?

    Narnia
Fent