Keresési eredmények

  1. Továbbítva MPI Fejlesztése egyszerűen

    Tiszteletem. Egypróbát megér hátha enyni segítség is elég lenne a részlegnek. Mai nap 2023.05.09 egész nap be voltam regizve MPI be harc alatt is, összesen 3 MPI ment el, ami elég siralmas, így sosem lesz meg senkinek a 10 000 MPI mert nincs játék. Esetleg azzal lehetne ösztönözni a népet...
  2. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    teljesen jogos, de akkor is kellett a 6 akkor legyen 2v2 es menet is talán többször lesz játék.
  3. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    AZ MPI Kaland 10 000 játék utáni lincoln rész jutalom továbbra is lehetetlenség megszerezni, van hogy egész nap ül az ember a játék felett és nem indul max 1-2 játék :( ezzel valamit nem zerveznek intézni feljebb? felőlem akár betehetnének botokat is ha már 4 ember van és nem lenne több pár...
  4. I. Játék

    verseny
  5. Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    El Doradora nem kell választás hisz így is van már egy kormányzónk :) best of Enzo di Rosetti személyében :)
  6. Új ötlet Erődharc tapasztalat módosítás

    Tisztelt Vezetés! Szeretném elétek tárni jelenleg talán egyik legnagyobb problémát ami az erődharcok kárára megy az a jutalmazása az erődharcoknak. Jelenleg kaphatunk: Teljesítmény 10 Kötvény Részvétel 1 kötvény Jutalom passz Online bónusz 5 kötvény Győzelmi bónusz 1 kötvény És a...
  7. Ötletek/javaslatok (új)

    Tiszteletem! Kérdésem a következő. Az MPI ben nagyon sok ideje kb mindig ugyan azok vanank és egyre kevesebb ott is a játékos és a játék. Népszerűsíteni lehete talán azzal hogy ahogy anno bejött a veterán pontokért lehetett venni TK Ládát úgy bejött a Bob dalton láda amiből 1 rész a tied lehet...
  8. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 169 Gól született, ( büntetőpárbaj nincs beleszámolva ) 2. +14 es gólkülönbséggel 3. Jabulani 4. Fabio Grosso 5. 19 helyszínen rendezték a 2002 es Világbajnokságot ( 20. Tokio lett volna de ott nem rendeztek mérkőzést ) 6. Davor Suker 6 góllal 7. Puhl Sándor :) 8. Ciao 9. Itt volt kint...
  9. El Dorado Díszpolgár Választás (2022)

    Nem kerültem fel a listára :( :D
  10. Új ötlet Nevada függetlenségi event

    :) sejtettem hogy a válasz nemleges lesz, de mondom leírom pár perc alatt.
  11. Új ötlet Nevada függetlenségi event

    Tisztelt Innogames! Nem tudom mennyire lehetséges ez, de lassan jön a függetlenség napi event mint minden évben, és ez az első értelmes szetteket is meghozza minden új szerverre független hogy maga a szett jó jó e egyáltalán, A kérésem az lenne lehet sokan nem osztják a véleményem, de mi...
  12. Ötletek/javaslatok (új)

    Tiszteletem! nemrég bejöttek új eredmények többek közt a 10 000 párbaj hoz járó Lincoln Revolver, avagy a 10 000 MPI hez a Lincoln zsebóra. ezek mind jól is hangzanak csak a 10 000 MPI kaland eléréséhez nem elég az hogy én szeretném megszerezni hanem kell az is hogy rajtam kívül további 5 ember...
  13. 2022 13+1 fejtörő

    1. Igaz ( kapunk pénzt és tapasztalatot ) 2. Hamis 3. Hamis 4. Igaz 5. Igaz 6. Igaz 7. Hamis 8. Hamis 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. 4 napi kaland kell 5 helyett. 13. Igaz +1. igaz
  14. Kibeszélő Oktoberfest 2021

    Tisztelt adminok! Remélem ezen az oktoberfest en egy MPI kaland során a győztesek nem csak 10-20-30-40-50 pereceket kapnak, mert akkor az megint lég gyenge volna. Ha ismét a limitek 7 pont után 50 100-150-200-250 lenne mint volt régen, Erről tudtok valamit ? választ előre is köszönöm.
  15. El Dorado dumaláda

    Majd kérlek ezo írj rám, írtam neked tg-t :) ha ezt olvsod :)
  16. Kibeszélő Szerver zárás: Jacksonville

    ami a legjobb az egészben, hogy még Arizona és Dakota működő szerver buffallot nem tudom, colorado zárt be azt tudom :) de hogy ezek a régi szerverek miért nem zárnak be azt felnem tudom fogni, ennyi rögöt termelnek még a szerverek? alig lehetnek szerverenként 350-400 player ott.
  17. Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

    Üdv. Remélem az MPI résznél nem megint a valentinos leosztas lesz a tojás gyűjtés. Mert az ottani 10-20-30-40-50 szerintem elég kevés nézve azt hogy egy alap 10 perces meló is többet ad. Most az érmék miatt vannak menetek ami nem rossz de ha vége az érmes sornak akkor megint visszaesik az...
  18. Saját beküldésem - Második játék

    Talán: Calvin - Maria John - Bella Henry - Mrs Anderson Seth - Scarlett
  19. Saját beküldésem - Első játék

  20. Kibeszélő Téli Esemény 2021

    üdv. én leszek az első aki hozzáír ehhez :) ezek a hógolyók amiket találhatunk vagy mik, árverezhetőek lesznek a piacon? Mert akkor nekem tetszeni fog :)
Fent