Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Independence város megalapítása

    Sziasztok! :) Ahogy mondtátok elindult több event is egyszerre, ami mind gyűjtögetős és tényleg sok időt és energiát követel, így mielőtt megköveznétek nem a dolog bonyolítása lenne a célom, csupán egy érdeklődő kérdést szeretnék feltenni... A tavalyi Szent Patrik kalandsor is elérhetővé vált...
  2. Játék hibák

    Sziasztok! :) Én tegnap vettem észre egy hibát a játékban... A mesterségem fejlesztem éppen és a mesterségi pontomat akartam emelni még sárga színű mesterségekkel, tehát az esetemben a gyümölcskoktél és bányász burger gyártásával... A koktél esetében megkaptam a pontot, míg a burgernél nem...
  3. 2021 Függetlenség napi játék

    Sziasztok! :) Világ: Florida Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: Amikor a 600-as szakmai szint feletti receptek bekerültek a játékban sokáig minden event alkalmával megjelent a nagyon ritka csoportban a receptkönyv, mely a ritka, drágább recepteket tartalmazta. Később már csak elvétve...
  4. 2021 Júniusi Lottó

    3 - 6 - 9 - 13 - 20
  5. Kibeszélő 2021-es Mesterség mini esemény kibeszélő

    Sziasztok! :) A bejelentés alapján: Ha lezártad a Verseny egy nem mindennapi desszertért kalandsort és legalább 750 mesterségponttal rendelkezel, akkor a szakmádnak megfelelően elsajátíthatod ezen tárgyak elkészítését... Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy bár 609 mesterségi ponttal...
  6. Játék hibák

    Sziasztok! :) Én a napokban zártam le a kalandot, nekem jól működött... Igaza van Klar-nek, mert nem legyőzni kell az NPC karaktert, hanem kiütni... Illetve egy jó tanács: az NPC karakter másolja az életerőpontod, így teljesen le kell vinned 1500 körülire az életerődet, hogy sikerrel járj :)...
  7. Saját beküldésem - Harmadik játék

    3 - Fehér csokoládétorta
  8. Saját beküldésem - Első játék

    1 - Húsvéti esemény 2 - Oktoberfest 3 - Halottak napi esemény 4 - Szent Patrik napi esemény 5 - Függetlenség napi esemény
  9. Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  10. 2021 Szókeresősdi

    Sziszi93, Florida A megfejtés: 3 darab állat név : Unikornis, Rudolf, Samoyed 1 db termék, amelyet a középen lévő munkákból tudtok szerezni : Dogma 1 db tárgy : Focilabda 1 db kalandsor : Ook! 1 db NPC név, aki a jelenleg futó eseményekkel kapcsolatban áll : Heisenzwerg 1 db kazetta ...
  11. Továbbítva Beszéljünk a kalandokról! (MPI)

    Munka mellett ritkán vagyok online, de sajnos hiába írom ki, nem sokan vannak fent... Jacksonville szerveren játszom csak, és nagyon úgy tűnik a többi játékos elmondása alapján, illetve saját tapasztalat is, hogy ez már egy inaktív szerver lett... Egy-egy termék beszerzése is nehezen megy...
  12. Továbbítva Beszéljünk a kalandokról! (MPI)

    Sziasztok! :) Nekem az a javaslatom, hogy az MPI ne legyen a kalandsorokban benne, mint teljesítendő feladat vagy legalább választható opció is lenne helyette/mellette, mondjuk munka vagy erődharc... Már nem az első eset, hogy egy-egy kalandsorban kérik a továbbhaladáshoz, de ebben a formában...
Fent