Keresési eredmények

  1. 2024 Locsolkodós Vers-eny!

    A vadnyugati pusztán, kopik lovam patája, Látok cowboyt lasszót dobálva, Finom, hagymásbabot csócsálva, Azon gondolkoztam, hogy is mondjam? Kívánok boldog húsvétot! Kislány, ugye locsolhatok?
  2. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    WAUPEE - PISZTRÁNG - SÁRGA - 12:15 HENRY - ARANYHAL - KÉK - 11:30 MARIA - LAZAC - ZÖLD - 10:00 JOHN - ANGOLNA - FEHÉR - 13:45
  3. Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka
  4. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok! Lehet ,hogy volt már szó róla nem tudom, de lehetne már emelni az elfogadható kalandok számát, 50-re , mint bétán van, főleg a mostani sok-sok kaland miatt. Podw
  5. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok! Sajnos mindig beleütközöm a problémába, kell egy nem saját szakmás termék, most pl, v1-n egy likőr 25k, nem lehetne valahogy megoldani, hogy a nem saját szakmás termékeket is megtudja szerezni, az egyszeri ember? Gondolok itt valami külön kalandra Angusnál, vagy kötiért megvenni...
  6. Továbbítva Kizárva-Bezárva

    Kedves Bier, és Enzo és Random! Semmilyen kár öröm nincs bennem, az a ti reszortotok, és egy kérés, ne irkáljatok már rólam balfék dolgokat, ne lássatok olyat bele ami nincs ott. ez maximum a ti fejetekben van, talán elkéne nektek gondolkodnotok, hogy mi is lakozik bennetek.... Bennem semmi...
  7. Továbbítva Templom vagy nem templom

    Sziasztok! Gondolkodtam már egy ideje a következőn: A városon belüli épitkezésen, ami kimerül kb a templom húzásán, hogy talán lehetne egy fajta farmokat építeni, amik adnának a városlakóknak termékeket, gondoltam itt bogyóra, kukoricára, minden amit egy farmon megtermelhető lenne. A városlakók...
  8. Továbbítva Kizárva-Bezárva

    Sziasztok! Csak 1 kis ötlet, sokszor látom, hogy "kizárva". Kicsit talán westesebb lenne a "bezárva", "prisoned", "jailed", "busted" kifejezés. Talán a karakter képére is lehetne egy börtönrácsot tenni, vagy egy feliratot, miszerint bezárták, mert rosszalkodott. Podw
  9. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Probléma: A jelenlegi erődharc jutalmazása szerintem nem jó, sajnos nem a harcra veszi rá az embereket, hanem csak a részvét és a halál fontos. Javaslat: Rakéta x6 résztvevők száma + a kapott kötvény 150x jobb megoldás lenne, és rávenné az...
  10. 2021 Júniusi Lottó

    3-6-7-11-14
  11. Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Legelső közösségi Tökvadászatos esemény 2012Erődharcok bevezetése 2013A The West 5 éves lett! 2014Megjelent a The West 2.0 2015Az MPI játékba kerülése 2016Tárgyak fejlesztésének a bevezetése...
  12. Saját beküldésem - Első játék

    1.Húsvéti leszámolás 2.Octoberfest esemény 3.Halottak napi esemény. 4.St Patrick esemény 5.Függetlenség napi esemény
  13. 2021 Költészet napja alkalmából...

    Életem a nyugaton. Arizónán kezdte életét e vers írója, Ott ismerkedett a nyugattal, kutyagol, lovagolt, keresett eleget, hisz kalandorként kerekedett. Később nyergelt át tovább, Buffaló, Colorádon át, mit visszasír oly bután, Dakotán, Floridán robogott sután. De csak az erődharc érdekelte őt...
  14. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    Szia kedves vezetőség! Tudom, erős kérés, de nem lehetne mindenhol 20:30 az időpont, úgy hiányzik, hogy nem egyszerre tudok harcolni :) Podw
  15. Saját beküldésem - Harmadik játék

    West Valentin Event: Első Második Harmadik
  16. Saját beküldésem - Második játék

    Scarlet-Seth Maria-Calvin Henry-Mrs. Anderson John-Bella
  17. 2021 Név kitalálósdi!

    Jack D' Nepper
Fent