Keresési eredmények

  1. Karácsony 12 napja - I. Játék

    Zane Cooper, Florida: Párbaj: Zane Cooper Harry Lemon ellen Párbaj: Zane Cooper Marv Broker ellen Whisky Joe, Georgia: Párbaj: Whisky Joe Harry Lemon ellen Párbaj: Whisky Joe Marv Broker ellen
  2. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1. c, Észak-Amerika 2. a, Thanksgiving Day 3. b, November hónap negyedik csütörtökjén 4. b, Az őszi betakarítások után adnak hálát a termésért 5. b, Telepesek 6. a, Pulyka 7. c, Karácsony +1 kérdés: Boldog Hálaadást!
  3. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök, Mézeskalács szív, Bajor sör, Savanyú káposzta. V1
  4. Kibeszélő Karakterek, felszerelések és minden egyéb - HFBC#1

    Nincs kalandorod de azért jó ha másnak van? Én meg azt hittem Eldón a te kalandor karaktered dekkol Livingston szerkóban. Hogy te irányítasz? Jóságos tervező! :D
  5. Kibeszélő Karakterek, felszerelések és minden egyéb - HFBC#1

    Bakker, de csúf vagy Xeliox, és nagyon megokosodtál! :D Nagyon örülök annak hogy jól boldogulsz a kalandorral, ennek ellenére továbbra is kifogásolom a kalandor karakter lepontozását. Mert voltak azért szebb idők is!
  6. Kibeszélő Karakterek, felszerelések és minden egyéb - HFBC#1

    Mivel hogy harcokon (és nem csak) a Kalandor egy nagy nulla, értékelnénk ha pontozás újra lenne gondolva nem csak Speed szerveren.
  7. The West Times 2021 28. szám - december

    Olvasom egy olyan játékos interjúját kit idő közben kizártak több világról?!
  8. Kibeszélő 2.138-as frissítés

    Ha jól értettem frissítésben ki lett javítva párbajvédelem Hotelben. Jön a srác, betámad majd elszalad Hotelbe. Támadnám én is de már alszik meleg ágyában és gyűjti az energiát. :) Vagy ez egy másik hiba?
Fent