Keresési eredmények

  1. -*CuBe*-

    Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2023

    Köszönöm eme építő jellegű kritikát. Viszont hogy nekem mire van szükségem (annak ellenére, hogy ami értelmes mindent megvettem) vagy mire nincs, szerintem nem jelenik meg sehol sem. De ha belemegyünk hogy az új világoknak mire van szükségük, vagy én esetleg mit gondolnék hasznosnak, értelmes...
  2. -*CuBe*-

    Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2023

    Aztán mire lenne? Tűzoltóból a nyakas használható, többi kuka. Helyettesből balos oké, kalap nagyon jó, többi, max a szerencsés nyakas és öv, de azok se annyira mivel a helen kb mindenben lekörözi őket. Haszontalan értéktelen szett mindkettő egyben, bizonyos itemeiket leszámítva. De összben...
  3. -*CuBe*-

    Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2023

    Ennyi helyettest meg tuzoltot meg helyettes tuzoltot a vilagon nem lattam mashol. Aki akarta reg megvette oket, tobb bort errol lehuzni szerintem felesleges
  4. -*CuBe*-

    2023 Hálaadás-kvízjáték

    1:c 2:a 3:b 4:b 5:b 6:a 7:c #poweredbywikipedia
  5. -*CuBe*-

    Kibeszélő 2.211-es kibeszélő

    az, dollár
  6. -*CuBe*-

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    22
  7. -*CuBe*-

    Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

    Akkor azok valamit nagyon nem jol csinaltak...
  8. -*CuBe*-

    Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

  9. -*CuBe*-

    Csapatbővülés

    Trini véleménye hova lett xdddddd
  10. -*CuBe*-

    Új ötlet Büntetések szigorítása

    Imádom hogy olyanok sírnak itt akik már legalább 1x vagy tiltott script vagy multi miatt voltak kizárva (vagy akiről kb nyilvánvaló hogy csinált ilyet). U.i: Tisztelet a kivételnek
  11. -*CuBe*-

    Új ötlet Büntetések szigorítása

    Robert apátok büszkén néz vissza rátok a messzi távolból.
  12. -*CuBe*-

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    200 rögöt cserélek retro avatarra
  13. -*CuBe*-

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    1: 169 gól született 2: +14 3: Jabulani 4: Fabio Grosso 5: 20 6: A horvát Davor Suker 6 góllal 7: Puhl Sándor 8: Ciao 9: Ez volt a magyar válogatott utolsó vb szereplése 10: A 2026-os vb házigazdái Kanada, Mexikó és az Egyesül Államok
  14. -*CuBe*-

    2022 Keresztrejtvény - október

    A megoldás: Orchidea
  15. -*CuBe*-

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Összességében hatalmas köszönet a szervezőknek, hogy lehetővé tették ezt számunkra, emellett minden résztvevő játékost szintén hatalmas elismerés illet oldaltól függetlenül, másfél héten keresztül minden nap a legjobbat kellett nyújtani minden harcon. Gratuláció minden csapatnak! :up:
  16. -*CuBe*-

    The West Times 2021 24. szám - augusztus

    Az "oszd meg es uralkodj" gyakorlattal ahogy latom problemak vannak... De sem a kedves kerdezonek nem tunt fel hogy sületlenséget kérdez, sem a kedves valaszadonak...
  17. -*CuBe*-

    Továbbítva Kizárva-Bezárva

    Nyugi pirosdzsémsz,holnap mar en iranyitok
  18. -*CuBe*-

    Továbbítva Kizárva-Bezárva

    OMEGALUL
  19. -*CuBe*-

    Továbbítva Kizárva-Bezárva

    Még rögöt is fizetnék csak hogy igy legyen
  20. -*CuBe*-

    The West Times 2021 23. szám - július

    Na, elolvastam a kommenteket,mostmár felcsigázott annyira hogy elolvassam az újságot is
Fent