Keresési eredmények

  1. deakcsaba

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    23
  2. deakcsaba

    Erődharc válság El Dorado

    Ne szólj be nem vagyok mikrofon...
  3. deakcsaba

    Erődharc válság El Dorado

    Mert miért zavarjon barátom? A játék a lényeg. Az, hogy valaki itt éli az életét és vér komolyan vesz mindent az a ő baja. Ennyi..
  4. deakcsaba

    Erődharc válság El Dorado

    Ennyire oda vagytok az erődharcoklrt? Nem mindegy ki nyer?Játék ennyi.:D Én csak Luisanan vagyok aktív egy olyan szövetség városába aminek kétszem erődje van:) Nézem a többi szövit mindegyiknek egy rakás erődje.:) Jönnek a jelentések erődharc így meg úgy. Nem zavar. Ha egy erődünk se lesz az se...
  5. deakcsaba

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Minden játékos társamnak áldott, békés szeretettben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok.
  6. deakcsaba

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Boldog Mikit mindenkinek.
  7. deakcsaba

    Kocsma

    Bocsi a kéői felkérésért. A következő eventben is jelölhettek barátnak.:) Most már aktívabb leszek.:D Csak adotott egy időszakos külfőldi munka lehetőség amit nem hagyhattam ki és most 2 napja jöttem haza. Kicsit hanyagoltam a játékot de már vagyok megint.:)
  8. deakcsaba

    Kocsma

    Aha. Most jutott eszembe.:D
  9. deakcsaba

    Kocsma

    Akinek kell perec még jelöljön barátnak a Louisianan.
  10. deakcsaba

    Új világ: O...?

    hahahahahahahahahahahahaha
  11. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Legyen Titanilla.:D
  12. deakcsaba

    Új világ: O...?

    lényeg a lényeg szar a új szerver név ennyi.
  13. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Mindegy bármit is írok te belekötsz.
  14. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Látom a sormintát ami nagyon uncsi már erre célózttam de úgy látszik értelmezés nagyon nem megy uncsik már a állam nevek ideje másról el nevezni a szervereket.:(
  15. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Orinocho ebbe mi a szar pubik?.:(
  16. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Oregon az nagyon jó aha értem. Egyszerü sz@r név semmi fantázia. Az enyém az egyik legnagyobb folyó neve volt. De szarabb aha valóban ha te mondod.Szerintem meg fényévekkel jobb lett volna mint Dakota Minesota stb stb...:( És már megent egy városnak a neve lett.áááááá.:( De az én ötletem a...
  17. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Fogd rá a nyuszira akarom mondani deakcsabara.:D Én vagyok a főgonosz ez az.:D
  18. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Akkor nem problémáznák.:D Nekem aza problémám ,hogy itt mindig az a pár kis kedvencért van minden.Amúgy tudom tudom induljak a speedeken erőd harcokban és muttassam meg mekkora Isten vagyok.:D Csak az a gond van meló helyem és hétköznapi életem és nem a szüleim adják a zsebpénzt meg a sok...
  19. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Haha pont az a baj a kis kedvencek neve nyert. Miért is nem lepödők meg nem is tudom...
  20. deakcsaba

    Új világ: O...?

    Hahahahahaha
Fent