Keresési eredmények

  1. Jon Snow

    2022 Keresztrejtvény - október

    Amire jutottam, a megoldás a következő: orchidea Szép napot!
  2. Jon Snow

    2022 13+1 fejtörő

    1. Nem. 2. Lehet. 2999-nél kinyitunk egy 1000es borítékot. 3. Igen (buffokkal) 4. Igaz. 5. Igaz 6. Igaz 7. Hamis. 8. Hamis. 9. Hamis. 10. Hamis. 11. Hamis (egy frissítés óta legfeljebb 30 kalandot fogadhatsz el.) 12. Napi kalandokból 5 van a képen, 4 a helyes! 13. Igaz. 13+1. Hamis...
  3. Jon Snow

    Kibeszélő 2.163-as frissítés

    Valami nagyobb durranás is jöhetne már, én amondója vagyok :P
  4. Jon Snow

    Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

    Sajnos olyan helyzetben vagyok most, hogy időm nincs speedre, de talán lenne elég pénzem hogy a shopból megvegyem rögért :P
  5. Jon Snow

    Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

    valami fejlemény régi avatarról ? :P
  6. Jon Snow

    Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

    Legyen igazad, drága barátom! <3
  7. Jon Snow

    Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

    Figyelj, szerintem én sem és te sem éred be ennyivel, hogy dolgoznak rajta. Dolgozni mindig kell, csak nem mindegy hogy mivel.
  8. Jon Snow

    Továbbítva régi avatarok megszerzése

    Halló! Velem együtt sokan szeretnénk már régi avatart "szerezni" a játékban, viszont erre nemigen van lehetőségünk egyelőre. Valamit nem lehetne kitalálni, hogy mégis? Gondolok én itt egy bármilyen kiárúsításkor, hogy nem lenne jó ötlet mégis berakni ? Mert hát miből állna ?
  9. Jon Snow

    Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

    Tehát azóta sem sikerült ezt a régi avatar dolgot kivitelezni ? Én is, és még sokan szeretnénk már végre legalább egy esélyt rá. Ha már 3as uniósom nem lehet, beérném egy régi avatarral is..
  10. Jon Snow

    2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Tárgy: Hatékony Tűzijáték tároló Javaslat: a prémium klasszikus láda kerüljön a gyakori tárgyak kategóriájába.
  11. Jon Snow

    2021 Júniusi Lottó

    4-8-15-16-20
  12. Jon Snow

    Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2020

    Én megelégednék egy régi avatarral, akár rögért is...
Fent