Keresési eredmények

  1. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Megoldás: király lép e1-ről f2-re. ( Bumburnyák, Georgina világa)
  2. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Ó, ez nem panasz. :) Tárgyilagos vagyok. Valamint a lehetséges (építésnél nagyobb) tp hozam valóban érdekelne!
  3. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Én akárhogy számolom, a jelenlegi bevitt építési pontok alapján (165 szint, húzott építész ruha, full építési pont) 59 év, mire meglesz a 250. szint. :) (Mínusz a napi bejelentkezések által adott tp, valamint a folyamatosan de lassan növő tp, amit templomépítésre ad.) Szóval ez az 59 év némileg...
  4. Kibeszélő Függetlenség napja 2022

    Egy fejlesztésre ötlet. (Újra, hátha egyszer...) Ezt a 23 óránkénti küldést igazán meg lehetne változtatni napi egyszeri küldésre, mert így igazából semmi értelme ennek a 23 órás küldésnek. Remélem, megkapja, akinek kell, fogékony lesz rá és belátja, hogy valóban értelmetlenség.
  5. Kibeszélő Karakterek, felszerelések és minden egyéb - HFBC#1

    (Valóban, a túl hosszú felkészülés agyon ütheti a harc, a speed szerver élvezetét. ) Az én véleményem: Minden prémium kilőve. Rög nincs. Semmilyen szett nincs. Piac nincs. (Az sem lenne rossz, ha csak az alap fekete (GM) városokban lehetne megvenni bármi komoly ruhát, lovat, fegyvert is.)...
  6. Kibeszélő Valentin-nap 2022

    A kérdésem még mindig az volna, hogy ezt a 23 óránkénti küldözgetést nem lehetne eltörölni? Helyett pedig naponta egyszer küldeni. A 23 órának semmi értelme. Max, ha minimum 24 nap lenne az event, de nincs annyi. Így viszont általában mindenki eggyel kevesebbszer tud küldeni.
  7. Kibeszélő Iowa költözési változások - regisztráció zárása

    50-es szintnek meg kell lenni a költözéshez ez esetben is, ugye? Vagy mi a minimum szint?
  8. Kibeszélő 2.159-es frissítés

    A Csingacsguk fegyverszettnek már nem lesz a továbbiakban regenerációs bónusza? :O Aggódom emiatt...
  9. Kibeszélő Függetlenség napi játék

    Ha más a nevem az adott világon, amelyikre kérném a nyereményt, lehet arra a névre kérni? Vagy regisztráljak be ide azzal is? :)
  10. 2021 Júniusi Lottó

    3-7-11-21-24
  11. Kibeszélő 2.149-es frissítés

    A wikin is lesznek frissítve a tárgyak? Csak hogy könnyebb legyen utána nézni és számolgatni (pl az olyan ügyetleneknek, mint én). (... és mikor lesz frissítve? :) )
  12. Kibeszélő 2.146-os frissítés

    Ezt a begyűjtősdit sosem értettem. A 23 órás időt kihasználva sem gyűjtünk be eggyel többet. Ha 24 napig lehet gyűjteni, éjjel-nappal ugrásra készen kellene hozzá lenni. (Szó szerint, mert ugye minden nap egy órával korábban kell ott lenni, akár 10 óra, 20 óra, vagy hajnal 3 van.) Sokkal jobb...
  13. Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs. Anderson Maria - Calvin John - Bella Scarlett - Seth
  14. 2021 Név kitalálósdi!

    A név, amely szürkeségként borul a napsütötte tájra. A név, amely rettegésben tartja a nyugat jámbor embereit. A név, amely félelmetes és az emberek suttogni sem merik: Mar Cona
  15. Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

    Nos? Azóta van valami? Lesz szintlépés? Az addig megszerezett tp-k 150-en felül megmaradnak és egyből beszámítódnak? (Vagy nem? :O ) Jó lenne tudni, hogy hogyan fejlődjön, játsszon az ember. :) Tud valaki valami használható infot?
  16. Kibeszélő 2.130-as frissítés

    Mi ez a Művészlélek szett? Hol lehet megszerezni a darabjait? :O Sosem, sehol sem hallottam róla... o_O A szalonnásbabbal mi volt a baj? :( Finom egytálétel, mint az igazi vadnyugaton! ;) :p
  17. 2020 Labdába rejtett kincs

    4-es labda.
  18. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Ha jól számoltam, kb. 500 aranyérmét tudok összeszedni az event végéig. Úgy hiszem, ez kevés ahhoz, hogy élvezhető legyen. Ismét csak azt látom, hogy arra megy ki a játék, hogy fizessen (HUF) az ember a rögért, hogy meglegyen a szett. A feladatok elvégzése után kapható aranyérmék száma is...
Fent