Keresési eredmények

  1. Thousand Scars

    Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    Lehet, hogy minden event alkalmával kellene statisztikákat készítenem, mert azt úgyis szeretitek.. Nyugtassatok meg, hogy másnak is hasonlóan néz ki.. Vagy ez még mindig csak az én védjegyem? :D
  2. Thousand Scars

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    Sziasztok! A megoldás 7, azaz hét. Legalábbis remélem... :tumbleweed: Világ: El Dorado Köszi a játékot.
  3. Thousand Scars

    2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a játékra. A megoldásaim: HAJÓ NEVE KAPITÁNY VITORLA INDULÁS Angolna John Fehér 13:45 Aranyhal Henry Kék 11:30 Lazac Maria Zöld 10:00 Pisztráng Waupee Sárga 12:15 Köszi a lehetőséget.
  4. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Ez a közhely még a való életben sem mindig állja meg a helyét, nem még egy profitvezérelt böngészős játékban. De legalább jól hangzik, köszönjük.
  5. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Az is szép. Nekem ez a vége... Oregonon volt +2 próbálkozásom (belépési) rögből, a többin a szokásos 2 ingyenes nyitás. (Illetve M-N-O szervereken már csak 1-1 lehetőségem volt.) A számok érdekesek, csak hogy diplomatikusan fogalmazzak. :) Arizonán valami biztosan "elromlott". :D
  6. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Itt csak igazi hódok vannak, azok meg elrágják a netkábelt. :) Majd szólok Elonnak, hogy dobjon meg engem is egy Starlink szettel. Na de inkább készítek még egy statisztikát, hátha azt szeretik az adminok is. :P
  7. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Látod, még csak fontolóra sem vettem az ajánlatod, de máris (kevésbé) burkoltan bannt helyeztek kilátásba. Minek az embernek ellenség, ha itt vagy nekünk te.. :D Vpn? Áhh, itt a tanyán nincs olyan, csak betárcsázós net.. :)
  8. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Igen, tehát 0-nál többet, erre én is rájöttem. :P Csak nem tudom mi az a minimális mennyiség ami után a gyakorlatban is valid lesz a jelenleg csak díszfunkciót betöltő elméleti % érték(ek). :D
  9. Thousand Scars

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Sziasztok! Csak így az esemény margójára: Nekem még a 2 kártyás időszakban kezdett feltűnni, hogy az elméleti 50% kaszás esély a gyakorlatban nálam inkább 70%.. Most, hogy már 3 kártya közül lehet választani, kezdi megközelíteni az 50%-ot. :D Viccet félretéve, itt egy kis személyes...
  10. Thousand Scars

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Sziasztok! 22
  11. Thousand Scars

    2023 Oktoberfesti képtalány

    Sziasztok! A 4 tárgy: - Sült csülök - Mézeskalács szív - Bajor sör - Savanyú káposzta A világ, ahol jól jönne a tároló: El Dorado Köszönjük szépen a lehetőséget.
  12. Thousand Scars

    2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Sziasztok! Szerintem a megoldás: 0-0, vagyis rövid sáncolás. (Király lép 2-t jobbra a g1-re, bástya átkerül f1-re, sakk-matt.) Köszönjük a játékot!
  13. Thousand Scars

    2022 Keresztrejtvény - október

    Sziasztok! Úgy gondolom, hogy potenciális megoldásként valószínűsíthető, gyanítható, sőt mi több, feltételezhető, - teljes bizonyossággal azonban (még) nem állítható - hogy a keresett szó elképzelhetően - és legalább annyira remélhetően - nem mást mint....: ORCHIDEA. "Szerintem." "Talán."...
  14. Thousand Scars

    Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Nem rossz, mondhatni majdnem tökéletes.. Esetleg ki lehetne még egészíteni -20 Többjátékos Védekezéssel és Támadással is.. Akkor már nagyjából megközelítené a gyárilag nerfelt karakterem "képességeit". :D
  15. Thousand Scars

    Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Tévedsz, nekem minden jó, minden szép, kivéve a szerencsémet. :D Ami újra és újra megnyilvánul a játék minden szegletében. Ha egyszer jön egy szett ami csak negatív bónt ad, majd légyszi rólam nevezzétek el.
  16. Thousand Scars

    Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Pedig ezeknek ELVILEG csak 3,3%-os a nyitási esélyük.. Már alig várom a halottak napi eventet, ahol 33% esélyem lesz kaszást fordítani.. Majd nézhetem megint egy héten keresztül, hogy első fordításra beletrafálok. :D
  17. Thousand Scars

    Kibeszélő Oktoberfest 2022

    @Old Mustáros Kéz Na de akkor hogyan lesznek meg a szettek? :( Nincs más választásom, nyitnom KELL. :D @Lacx Ezaz, adj még ötleteket az innonak, már így is a béka micsodája alatt van a szerencsefaktorom. Gyanítom a hihetetlen láda lesz a következő.. vagy a fekete boríték. :D update: Inkább...
  18. Thousand Scars

    Kibeszélő Oktoberfest 2022

    Én csak megemlítettem javaslatként, hogy 3 dolgot kivennék a 9k-s kategóriából.. Aztán jöttek is szépen sorban.. :D
  19. Thousand Scars

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Sziasztok! Világ: Iowa Javaslat: Nagy világmegváltó javaslattal nem szolgálhatok jelenleg, de csatlakozom azokhoz akik örülnének annak ha a jutalmak rész át lenne kicsit dolgozva. Nekem például a zsákmány, elsősegély készlet és acélkazetta nem hiányozna ha netán teljesen kikerülne (vagy...
  20. Thousand Scars

    TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Üdv! Alulírott Thousand Scars, Iowai lakos, eme szándéknyilatkozattal szeretném a nyereményjátékban való részvételemet és jelentkezésemet megerősíteni. :dastardly: (Csak aztán egy hét múlva el ne felejtsem, hogy indul a játék.) :lol: Köszönettel: Thousand Scars
Fent