Keresési eredmények

  1. Kibeszélő 2.137-es frissítés

    egyszer végre csak meghallgatást nyernek azok a fejlesztések is mint pl A törvényn kívüli szettje, Cokk szettje amit MPI ből lehet csak szerezni Sajnos az MPI ből kapott zsákmány nak is az értéke kb 10K$-t ér mert a zsákmányban is ehet értéktelen buff vagy értéktelen TK esetleg értéktelen balos...
  2. Adventi Kalendárium 20. játék

    krisztoph snow krisztoph snow
  3. Adventi Kalendárium 19. játék

    1. hamis 2. hamis 3. igaz 4. hamis 5. hamis
  4. Adventi Kalendárium 18. játék

    Rudolf a rénszarvas
  5. Adventi Kalendárium 15. játék

    2013-14-15-16 os zsákokat.
  6. Adventi Kalendárium 14. játék

    nyelv nem német hanem magyarnak kell lenni. support és csapat felcserélődött. fent a még több inno helyett nálam még több játék szerepel
  7. Adventi Kalendárium 13. játék

    Az operaház fantomja
  8. Adventi Kalendárium 12. játék

    1. Hamis, 2 igaz 3. hamis 4 hamis 5 igaz
  9. Adventi Kalendárium 10. játék

    az hogy a mentsd meg a kocsmát 1. és 2. részeit teljesítsük
  10. Adventi Kalendárium 9. játék

    1.hamis 2. igaz 3. hamis 4. igaz 5. nem mert az 2014 volt :)
  11. Adventi Kalendárium 8. játék

    nincs árnyéka a kereszteződésben a táblának :) és a templom helye van csak meg a szellemvárosban. a templom nincs ott. a harmadikat nem találom, de 2 is elég :)
  12. Adventi Kalendárium 6. játék

    Hihetetlen cím
  13. Adventi Kalendárium 7. játék

    2.43 as firissítéssel.
  14. Adventi Kalendárium 5. játék

    1. igaz 2. Nem 3. nem 4. nem 5. igaz simex1994001 kentucky
  15. Adventi Kalendárium 4. játék

    ha az adventi naptárban egy az adot tnapnál későbbi dátumú ablakot nyit ki, de nem 100% a válasz, csak tipp simex1994001 kentucky
  16. Adventi Kalendárium 3. játék

    első: A maximálisan beférő 3000 köti helyett több van második: Rögök száma nem látszik hogy mennyi. harmadik: a karakter és város helyzet mutatók fordítva vannak mint alapból negyedik: a bankszámlán rosszul van feltüntetve a pénz mennyiség, a végén 4 számjegy van. az elejétől elvan csúszva...
  17. Adventi Kalendárium játék kibeszélője

    ja, kár hogy első kérdésen én iselkaszáltam magam mert 1 évszámot írtam :) aztán kövi válaszba a másikat :)
Fent