Keresési eredmények

  1. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Megoldás - 22 SisterAbigail - El Dorado
  2. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök, Mézeskalács szív, Bajor sör, Savanyú káposzta. SisterAbigail - El Dorado
  3. Rekordok kibeszélő

    Ilyen rekordos bejelentős dolog működik még? https://prnt.sc/ajXeOWlsbmz9
  4. Rekordok bejelentő

    SisterAbigail 77k sebzés erődharcon nem pbhős karakterrel, jelentés profilomon
  5. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Pontosabban, inkább arra kérnék választ, hogy jelenleg van egyáltalán örökös kizárás? Az ember 20 millió tpt dobbyzott össze, csinált 120 multit, és Eldó chatje napokig használhatatlan volt a scriptje miatt. Mi a határ?
  6. Új ötlet Büntetések szigorítása

    @ChickenMcGuy reagálnál erre a topicra kérlek? Bármi kézzel foghatót, ami nem sablonszöveg, köszi!
  7. Kibeszélő Valentin-nap 2023

    Versírás >>>> Wiki szerkesztés
  8. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Király oldali sáncolás
  9. Új ötlet Büntetések szigorítása

    Erre a topicra a support is reagálhatna legalább. Értem én hogy más kizárását nem lehet megvitatni, erről számtalan ticket született az elmúlt időben, viszont én szívesen látnám egy nyilvános posztban is, hogy leszarják.
  10. 2022 Kívánságlista 2022

    Világ: Louisiana Tárgy: Muzsikus cowgirl harmonikája
  11. 2022 Keresztrejtvény - október

    Azon a véleményen vagyok, hogy a megoldás a következő: orchidea
  12. Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Milyen büntetést várhat az, aki túllépi az 1080 munkát? Ezt nyomontartani szerintem nem a legegyszerűbb, és ha netalán 5tel többet csinálok egy nap?
  13. TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    SisterAbigail-Eldo
  14. Párbajverseny UFC on El Dorado

    50k-ert kint egy sonka a piacon
  15. 2022 13+1 fejtörő

    Szóval elvileg az eventgyoztes fegyot lvl80tol lehet felvenni... Katona kasztrol hallottatok már?
  16. 2022 13+1 fejtörő

    1. Hamis 2. Igaz 3. Igaz 4. Hamis 5. Hamis 6. Igaz 7. Hamis 8. Hamis 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. Napi kalandoknál 4 a max 13. Igaz 13+1. Igaz
  17. Kibeszélő Júniusi Speed

    Mondjuk aki nem tud veszíteni nemtudom miért versenyzik, szegény Astinak megint fáj. Grat a nyerteseknek!
  18. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslatok: Kezdjük először a szettekkel. Első ránézésre, aztán számolgatás után is azt mondom, hogy van két darab értelmesnek mondható új szett, a Benjamin Kent és Benjamin Rush szetteket viszont kerinek/piacra fogom dobni alapáron egyből...
  19. 2021 Júniusi Lottó

    2-5-11-15-19
Fent