Keresési eredmények

  1. I. Játék

  2. 2022 Keresztrejtvény - október

    A megoldás szerintem: orchidea
  3. The West Times 2022 37. szám - szeptember

    Most jöttem vissza a játékba és az egyik kedvenc featurem meg távozik :(
  4. Kibeszélő 2.135-ös frissítés

    Az első dologgal amivel eléred a 3ezret akkor az még hozzáadódhat pl 2999 plusz kapsz 100 kötit, akkor 3099 lesz, de ha ezután megint kapsz 100 kötit vagy akár csak egyet, az nem adódik már hozzá, elvész a semmibe.
  5. Kibeszélő 2.135-ös frissítés

    Hát most mondanám, hogy pont emiatt lesz ez a változtatás, szóval 90%, hogy nem tudod visszaváltani majd mikortól bejön a frisstés. Azonban ezt nem szívesen mondom, mert már addig vissza se tudod váltani :( Akinek olyanja van, amit még ma meg holnap reggel vissza tud váltani, ajánlom hogy...
  6. Továbbítva 1es szintől 10 szintig a vagy unalmas bevezető

    Nekem is tetszik az ötlet. Alapból tényleg elhiszem h valaki írtózik a kb egy óra alatt teljesíthető bevezető kalandsortól, főleg amikor a babot vagy a fát csak 200-adjára adja be :D. Egy új kezdőszett elkészítéséig amúgy könnyen meg tudod oldani h pénzt viszel át az adott világra és veszel...
  7. The West Times 2020 14. szám - október

    Én köszönöm szépen nem élnék a művészetek szett darabja nyereménnyel, csak a tw times szett izgatott már évek óta :D Azért köszi a játékot, gratulálok a szép rajzoknak :)
  8. The West Times 2020 13. szám - Nyereményjáték beküldések

    Végre én is elkészültem. Lehet vannak kétévesek akik jobban rajzolnak mint én, de volt egy ötletem és próbáltam megvalósítani amennyire tudtam :D
  9. Játék hibák

    Akkor nem csak nálam van a gond :)
  10. 2020 Kívánságlista!

    Müncheni Felvonuás tamburbotja
  11. Kibeszélő Support Tudásbázis

    Nekem nagyon tetszik a kezdeményezés, fent van a mostani rozskalászokat adó munkák listája is :)
  12. Továbbítva Szövetség bónusz

    Nekem tetszik az alapötlet, illetve a részletes kidolgozásban az, hogy mik kellenek. Tehát termékek, szakma cuccok illetve egy bizonyos teljesítmény is (párbaj, erődharc, séta stb.) Persze a számokra nem tudok mit mondani, de valahonnan el kell indulni, nyílván a számokat lesz a legegyszerűbb...
  13. Ötletek/javaslatok (új)

    Már megoldották, vegyetek 23 kötiért munkaleírást és Angus visszaváltja kötire a hét 3 napján elérhetően.
  14. Végezz az elötted íróval

    Igyhát Lyrinx génmutálódott és felfalta Lacx agyát, aki épp arra járt, hogy históriát írhasson
  15. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Meg is idézted őket :D
  16. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Tudtommal pont ahogy írod, találati a termékek, szerencse a tárgyak.
  17. Továbbítva Mini erődharcversenyek

    A fejlesztések elég kiszámíthatatlanok igaz :D Én ezért is támogatnám inkább az adminok által megvalósítható kedvcsinálókat. Persze lehet ötletelni fejlesztésen is, hátha.
  18. Továbbítva Mini erődharcversenyek

    Ha az awe harcokból indulunk ki, mikor eventen plusz virás/tojás/rakéta jár, láthatóan sokkal több embert mozgat meg. Persze nem garantált, hogy tényleg többen jönnének ezekre a harcokra, de ha nem próbáljuk ki talán nem is tudjuk meg :D Az NPC téma nekem tetszik, például indiános támadásaként...
  19. Továbbítva Mini erődharcversenyek

    Hát igaz, lehet, akkor semmi :D de én sajna nem tudom törölni a topicot bocsi
  20. Továbbítva Mini erődharcversenyek

    Hali! Egy ötlethez szerettem volna ezt a témát nyitni, hogy kicsit brainstormingolni is lehessen rajta az ötletek téma offolása nélkül. Abból szeretnék kiindulni, hogy nemrég speed szerveren ahol kisebb nyereményért lehetett versenyezni top 1 város helyezésért, szerintem élvezetes harcokat...
Fent