Keresési eredmények

  1. ÁLÁVLYÚ <3

    ÁLÁVLYÚ <3
  2. 2022 Keresztrejtvény - október

    Úgy gondolom, hogy a megoldás a következő: Orchidea
  3. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Napi belépési bónusszal, én 53 millió tp-ről indulva 2034. október 25-én elérhetem a 250-es szintet. Addig csak kitartóan minden nap be kell lépnem :)
  4. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Hallóka! Világ: Kentucky Javaslat: Minden eseménynél, ne csak a halottak napi eseménynél a veteránpontnak megfelelő perec legyen a jutalom-, vagy akár annak a kétszerese- Picit pörögjön legalább eventek alkalmával az MPI
  5. Kibeszélő 2.169-es kibeszélő

    Ezt a piaci jelentgetéses hókuszpókot, ki a jó isten találta ki? Oda van b.....Ez klasszikus iskola példája, hogy valamit utólag hegesztettek oda. Hogy néz az ki?! Paintbe lett berajzolva. És amúgy meg erre mi szükség van? Volt olyan, hogy valaki irgum-burgum csúnyát írt ott? Nagy kaland volt...
  6. Kibeszélő Oktoberfest 2020

    Az ideális -maximális- esetektől térjünk el, mert kivitelezhetetlen. Amikor az event adja a Veterán ponttal 1:1 arányban, akkor sem folyamatos az MPI harc, még akkor is nehezen jön össze 6 (hat, nem nyolc, csak haaaat) fő. Tegnapi nap folyamán ebben az ideális esetben sikerült 1,5 óra várakozás...
  7. Kibeszélő Oktoberfest 2020

    Hát...nem tudom.Tavaly október feszten kezdtem el játszani, és mindig eventek alkalmával MPI-ztem. Valahogy nem így tűnt fel,hogy egy győzelemért 50 perec jár. Viszont akkor lehetne jelezni, hogy kapjunk a veteránpontokkal megegyezőt, mert akkor nem csodálkozom,hogy tegnap is több mint 1 órát...
  8. Kibeszélő Oktoberfest 2020

    Eddig se volt az MPI egy nagyon felkapott dolog, de biztos,hogy jó ez így,hogy ötödére csökkentették a perec jutalmakat? Puszta jó indulatú kérdés.
  9. 2020 Labdába rejtett kincs

    7
  10. Piac - Veszek

    Gyúúúúúúú vásárolnék!!!
  11. Kibeszélő Tavaszi Speed

    Aston nem. Az első, hogy mekkora esély valami tárgyat (ruha meg blablabla) A második az helyesen,és megkülönböztethetően úgy lenne, hogy termék találás esély. Vagy elírás, vagy az én gondolat menetem rossz hosszú idők óta :D
  12. Kibeszélő Tavaszi Speed

    Karácsonyi, prémium mentes speeden nem 4 nap alatt lett elérve a 150-es szint? Valamiért annyi rémlik. De hogy a srác, az nem aludt a 150-es szintig, csak talán egyszer a buszon. Én szeretnék erődharcolni, de nem mentem VB-re. De lehet a korábbihoz hasonlóan párbaj/teljesítmény pont. Szerintem...
  13. Kibeszélő Tavaszi Speed

    A szett nyereményeket kicsit viccesnek tartom. Egy Gonzales szettet szembeállítani egy El Gringoval...Kicsikét, mint Mila Kunist, Mike Tysonnal...na,de a lényeg. NeverendingRoad pont beletalált az általam is érzett dologba. 7 nyeremény van, abból 4db TP-ért jár. Legutóbbi Speeden a srác,hogy...
  14. Húsvéti játéksorozat 2. játék

    H,I,H,H,I
  15. Húsvéti játéksorozat 1. játék

    5 (+3)db, Bandák szétverése Munkavállalás utazó kereskedőként Palánkfal építése Ritka drágakövek felkutatása Vadvízi szállítás Terméknél egy "?" található
  16. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Nem volt időm sokat játszani, és erődharcra se tudtam menni. Így most 20 aranyérmét gyűjtöttem. Ezen tendenciát követve 2022 március vége felé meglehet a szettem. Juhúúú! Hála istennek, hogy jövőre is lesz ilyen event. A lényeget előttem is kérdezték, többen is: " event után árverezhetőek...
  17. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Angol fórumról: 22 napunk van 1350 érmét gyűjteni. Tehát napi 61-62 érmét kell gyűjteni. A leírás szerint"Akár 55-60 aranyérmét is szerezhetsz egy nap alatt." Ha 3 naponta lesz egy awe harc akkor talán...
  18. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Valaha eladható lesz ez a szett egyáltalán? Feltételezem, hogy nem.
  19. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Akkor ezek szerint én értettem félre ezt a részt: " Az erődharcok után is jár aranyérme, ráadásul valamivel több mint a kalandokért." Plusz kiegészítés még az első kommentemhez, látva a szellemváros és indián falu kalandjait: Kér 4 óra kerítés javítást,kér 5 óra sírrablást, kér 6 óra...
  20. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Zseniális...Kér 16 óra munkát, jó pár terméket, egy erődharcot, egy MPI-t, és 3 párbajt. Ezek alatt kapok,ha jól számoltam 14 érmét.Szerintem ez egy nagyon könnyen szerezhető szett...határozottan.Ha meg az erődharc ad 50 érmét, akkor teljesen rossz a rendszer. Akik ezeket megálmodják/kitalálják...
Fent