Keresési eredmények

  1. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Jó lenne tudni, hogy a kalandor képessége most akkor hogyan változik, mert eddig is volt, hogy nem a 4. találat után hagyták abba a lövést, hanem később, de ha már 10 felett volt akkor nem működött a bónusz. Most akkor egyszer triggerelődhet 2 találatnál? Vagy 2-3-4 találatnál? vagy minden...
  2. XI. Játék

    A sok speeden csaló "dobby2" scripteresről egy meme!
  3. X. Játék

    24
  4. IX. Játék

    A2 B3 C1
  5. VIII. Játék

    "GlueBear" erőd.. avagy BlueBear v6-os kifigurázása, főkolomposként ott voltam valahol :D
  6. VII. Játék

    Még idén szeretnék újra a játékban pókert látni, hogy kifoszthassam barátaimat.
  7. VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 FIX A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 FIX Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 FIX NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 FIX Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés...
  8. V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  9. Kibeszélő A The West 15 éves! - Mesterség mini esemény

    A tortadekorációt miből és hányszor lehet megcsinálni? sadge ha csak egyszer és fel se használhatom csak a tortához :(
  10. IV. Játék

    Őrült szettek - 300 szó -hétfő Hobbik - 500 szó- szerda The-West-Találkozó - 600 szó - péntek Speed szerver - 200 szó -csütörtök Férfiak napja 400 szó -kedd
  11. III. Játék

    Megoldásaim: A - Henry Walker B - Wogon törzsfőnök C - "Vippu" Waupee D - Maria E - Heisenzwerg. F - Nigel, a fegyvernepper. G - John sheriff H - Belle Starr.
  12. II. Játék

    Kent Rollins féle The-West Születésnapi Torta recept: Hozzávalók A TORTÁHOZ: 2 kancsóliszt 2 cukornádból darált 2 kancsócukor 1 merőkanál szappanos víz (sütőpor hiányában) 1 pohár víz 2 vaj (köpülve tejből) 2 merőkanál kakaó por 1 pohár tej 2 tojás Instrukciók Kövekből egy kis kemencét...
  13. I. Játék

  14. Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

    több időzónát kell összeegyeztetni, már romániában is +1 óra van, szóval azért nem lehet csak ránk szabni :)
  15. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    e1 f2-re
  16. 2022 13+1 fejtörő

    gratulálok mindenkinek akinek több min 10 percbe telt válaszolnia, de nyert. ezzel teljesen feleslegessé téve a versenyszellemet, hogy minél gyorsabban kelljen beküldeni!
  17. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Sajnos nem adhat gamebreaking előnyt, sem maga az érem sem az érmek egymáshoz képest. Én kiegyeznék azzal, hogy valami vicces, jelképes számokkal lenne felvértezve, esetleg 0.1848 irányitás/szint 0.1956 életerő/szint 0.2022 rejtőzés/szint 0.2022 csapdaállitás/szint Első helyre esetleg még 1.5...
  18. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    én is ezt javasoltam, sajnos most el volt vetve, de szerintem mindenki, az adminok is tanultak a szervezést illetően, köszönjük!
  19. 2022 13+1 fejtörő

    1. Igen 2.Nem 3.Igen 4. Ha nem regisztrálunk és kilépünk a kihívó városból akkor védhetünk is, de ha maradunk akkor igen, csak támadni tudunk. 5. Igen 6. Igen 7. Nem 8. Hamis 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. Napi kalandokból csak 4 kell nem 5 13. Igen 13+1 Igen JAROOOOO
  20. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Ha belefér döntő és bronzmeccs is külön napokra, akkor egyértelműen úgy kéne eldönteni (akár mindkettőt), hogy mindkét csapat véd és támad megint. A győztest döntetlen esetén pedik a és a túlélők száma szerint ítélhetjük meg. Kérlek titeket ne egy meccsen dőljön el ez a fakupa, mert azt...
Fent