Keresési eredmények

  1. Szakadtgatya

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A helyes megfejtés : 22 (értékek: a sapka 3, az ing 8, a szoknya 11)
  2. Szakadtgatya

    2023 Oktoberfesti képtalány

    A megfejtés : Sültcsülök Bajorsör Mézeskalácsszív Savanyúkáposzta (Ha a sorsolás kegyes lenne hozzám, és nyernék, akkor a nyereményemet a Világ 1 szerverre kérném szépen)
  3. Szakadtgatya

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Világ 1 Szettötletem: Erődös szett Fő képességek: Támadás, Sebzés További képességek: Irányítás, Célzás Bónusz: Erődharc szektorbónusz "Erődharcokhoz" az egyik legjobb szett lenne.
  4. Szakadtgatya

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Világ 1 Szettötletem: Erődös szett Fő képességek: Támadás, Sebzés További képességek: Irányítás, Célzás Bónusz: Erődharc szektorbónusz "Erődharcokhoz" az egyik legjobb szett lenne.
  5. Szakadtgatya

    Új világ: O...?

    Szerintem inkább össze kellene vonni a világokat, mint új világot létrehozni, (értem én, kellek az új játékosok, meg az új játékosok által vett rögökből a pénz, a sok forintocska) ... de pl. ha a V1-et összevonnátok a Floridával, elég népes "kis" világ lenne, és lennének harcok is bőséggel, a...
  6. Szakadtgatya

    2023 Húsvéti locsolóversek

    Üres már a kölnis üveg, és kifogyott az aranyrög. is,de ne félj Elszaladok - a játékidőmbe bőven belefér, A kútásás után a kútba eresztem a vödrömet, És hiába futsz az erőd körül majd köröket, meglocsollak úgyis, a csatatéren, és nem lesz benne köszönet Itt a húsvét, eljött végre a West...
  7. Szakadtgatya

    Kibeszélő 2021-es Valentin napi esemény

    Ha visszanézed az előző évek valentin napi szettjeit, talán-talán ha egy max. , kettő szett volt olyan amit valamire is használni lehetett érdemben, sajnos, a többi, illetve korábbi évek valentin szettjei soha , semmire sem voltak jók igazából, .....ez van, ezt kell szeretni. Ez egy ilyen...
  8. Szakadtgatya

    Saját beküldésem - Második játék

    Scarlett - Sethel táncolt Henry - Mrs.Andersonnal táncolt John - Bellával táncolt Maria - Calvinnal táncolt
  9. Szakadtgatya

    2021 Név kitalálósdi!

    Mivel lótolvajokról van szó, legyen az egyik lótolvaj neve mondjuk...... Pónilópopótlopó
  10. Szakadtgatya

    Kibeszélő Lucille és nyári szellemek szett kiárusítás

    A A nyári szellemek szett tutira nagyon drága lesz , mélyen kell majd zsebbe nyúlni érte !!! :( [tartalmazza Kodiak-medvéjét, Farkas maszkot, Sas totemet, 3 napos VIP bónusz medált és 2 maté teát.]
  11. Szakadtgatya

    Kibeszélő Köszönjük a visszajelzést!

    "....egy erődharc mini eseményen dolgozunk " Erről lehetne kicsit bővebben infót kapni, vagy úgymond meglepetés lesz, amin majd jól meg is lepődünk ? :);)
  12. Szakadtgatya

    2020 Kívánságlista!

    Ahha , értem már, hát őszintén, szólva valóban nem olvastam el részletesen az "apróbetüs" részt ezért kértem lehetetlent, de attól még ÉN kérek egy Kodiak medvét, Sas totemmel,hátha így utólag megsajnálnak :D ...valamint... ha én mégis, a Jézuskától, géppuskát kérek ??? :P , ....hátha elhozza...
  13. Szakadtgatya

    2020 Kívánságlista!

    Ém a kodiak medvét a skáládon 100 -as,meg a hozzávaló sas totemet is, áruld már el, hogy miért is lehetetlen ?.....az uniós szettel vagy darabjaival egyetértek, az esélytelen.
  14. Szakadtgatya

    Kibeszélő Aratási idő gyűjtőkártyák és kalászok

    Az a problémám, hogy a frissítésbe (ami elméletileg ma van, vagy volt is már) azt írtátok, hogy piacolható, lesz az sárga, és a piros toll, valamint a ruhadarabok is !!! Akkor , most , hogy is van ez.....mégsem....illetve majd rögért, vagy kötiért lehet "csak" megvenni ??? Azért ez enyhén...
  15. Szakadtgatya

    2020 Kívánságlista!

    Én a "nyári szellemek" termékét, és állatát szeretném, a Kodiak-medve , illetve a Sas totem - et. ....de jöhetne hozzá a Farkas maszk is :) .
  16. Szakadtgatya

    Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

    Köszi az infót ;)
  17. Szakadtgatya

    Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

    Egyébkén kedves Syntex, tudsz arról valami "közelebbi" információt, hogy pontosan , (k.b.) mikor is hull le az a bizonyos lepel ? :)
Fent