Keresési eredmények

  1. gameR29

    Kérdések és válaszok

    Üdv! A játékban bent lévő, egyelőre játékosok számára nem elérhető új buffok beszerezhetőségéről bármi hír (pl [item=53508000])? gameR29
  2. gameR29

    Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Üdv! Két havonta fellépek ide is. Amennyiben kifejezetten a párbajon lenne a hangsúly egy a jövőben megrendezésre kerülő/tervben lévő speed szerver/esemény esetén, javasolnám a nyeremények változatosabbá tételét, újra gondolását; (kalapon illetve övön kívül) Gringo már a múlté, keveseket vonz...
  3. gameR29

    Postman Perry NPC telegramjai

    :tumbleweed:
  4. gameR29

    2023 Oktoberfesti képtalány

    Üdv! Sült csülökㅤㅤㅤMézeskalács szív Bajor sörㅤㅤㅤSavanyú káposzta gameR29
  5. gameR29

    Kérdések és válaszok

    Üdv! 'Francia reggeli (Tábori szakács)', illetve 'Lázcsillapító (Sarlatán)' termékek/buffok árverezhetővé tételét javaslom. gameR29
  6. gameR29

    Köszönöm. Sousa szettben való első harcom alatt mindenképp ez fog szólni a megszokottól eltérő...

    Köszönöm. Sousa szettben való első harcom alatt mindenképp ez fog szólni a megszokottól eltérő aláfestő zenék helyett!
  7. gameR29

    - Mi a foglalkozása? - ordít rá az újoncra az őrmester. - Bakteriológus vagyok. - Ne cifrázza...

    - Mi a foglalkozása? - ordít rá az újoncra az őrmester. - Bakteriológus vagyok. - Ne cifrázza nekem, mondja nyugodtan azt, hogy vasutas!
  8. gameR29

    [MEDIA]

  9. gameR29

    [MEDIA]

  10. gameR29

    [MEDIA]

  11. gameR29

    [MEDIA]

  12. gameR29

    Mai nap folyamán botlottam a csatornába, hátha tetszik. :whistle: [MEDIA]

    Mai nap folyamán botlottam a csatornába, hátha tetszik. :whistle:
  13. gameR29

    Piac - Keresem

    Öveket, cipőket, nadrágokat!
  14. gameR29

    Piac - Keresem

    John Marshall kabátokat, nadrágokat keresek megvételre!
  15. gameR29

    Kocsma

    2,9k őrölt kávé eladó! Telegram, esetleg suttogás formájában keress!
  16. gameR29

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Üdv! Világ: Világ 1 (V1). Szettötletem: Erődharcos szett. Fő képességek: Mozgékonyság, ügyesség | Csapdaállítás, rejtőzés. További képességek: Kitérés, (kevés, 150-es szinten max 500) életerő (képességpont). Bónusz: Sérülés (Erődharc-szektorbónusz), (sok, 400-500) ellenállás. Erődharcok során...
  17. gameR29

    Piac - Keresem

    Kapitány csizmákat, nyakasokat, kalapokat vennék V1-en, minden mennyiségben! Flo-s, Eldo-s fizu is szóba jöhet.
  18. gameR29

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    hahaha
  19. gameR29

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Nézd meg újra.
Fent