Keresési eredmények

  1. Enzo di Rosetti

    Enzo zenél

    A napokban megjelent a propagandista Vad Edr rap albumom. Minden zenei-propagandista tartalom ide fog felkerülni. Lesznek obszcén szövegű diss trackek is, ezeket nem fogom külön itt megosztani, de a lejátszási listában megtalálhatóak lesznek. 2024.04.01. - Egyelőre 4 propagandista zenei anyag...
  2. Enzo di Rosetti

    El Dorado Díszpolgárai

    Az El Dorado Díszpolgár választás azért jött létre, hogy emléket állítson El Dorado hőseinek. A díjátadás évente ismétlődik és a polgárok szavazhatnak róla. A jelöltek olyan játékosok lehetnek akik az adott évben kiemelkedő közösségi teljesítményeket nyújtottak. Pl: Az évben megállíthatatlanul...
  3. Enzo di Rosetti

    El Dorado Főváros választás (2024)

    Kedves polgártársaim! Eljött az idő, hogy megújítsuk fővárosi szavazatunkat. 2024-re választunk fővárost. A kinevezés ismét egy évre fog szólni. Előző évi szavazás: https://forum.the-west.hu/index.php?threads/el-dorado-f%C5%91v%C3%A1ros-v%C3%A1laszt%C3%A1s-2023.5192/ Jelenlegi Fővárosa El...
  4. Enzo di Rosetti

    Elkapott Érzések Tárháza

    Egy esős napon megbúvó, kimondhatatlan gondolat. A reggeli kávé mellett gyöngéden elsikló érzés. Egy csalódás utáni torkodat folytogató háború az elmédben. Papírra vethetetlen szégyenletes képzet. Egy elkapott érzelem, mely fénysebességgel távolodik az elméd csodálatos útvesztőiben. Egy...
  5. Enzo di Rosetti

    Lírai mélységű gondolatok a játék kihalását követő időszakról

    A The West HU temetése Sziasztok. Írjatok magasművészeti szép gondolatokat a játék kihalásáról. Mint tudjátok kihalt a játék. A játék hiányáról lelkedbe maró gondolatokat, visszaemlékezéseidet egyéb gondolataidat. Vers vagy novella formájában jegyezd le nekünk. Bármely irodalmi formában...
  6. Enzo di Rosetti

    Vészhelyzet El Doradon

    Kedves játékos közösség! Világainkat olyan erők ostromolják amik ellen egyelőre tehetetlenek vagyunk. A játékoslétszám sosem volt még ilyen alacsony mint ma, és ha azthinnénk, hogy nem lehet ennél rosszabb a helyzet akkor biztosítok mindenkit, hogy sokkal rosszabb lehet ennél is. Leejtőn...
  7. Enzo di Rosetti

    Fake Times

    Technikai és helyesírási hibákért nem vállalunk felelősséget. ‌‌‌‌‌‌‌Powered by ‌‌Gigachad™
  8. Enzo di Rosetti

    Új ötlet Büntetések szigorítása

    Eléggé lazán vannak véve a büntetések botokért és multikért, 1-2 nap büntetés jár. Gyülöletbeszédért és ze*uális zaklatásért sem jár több büntetés. VPN-es multikért nem jár tiltás, miért nem? Legyenek csak tiltva a vpn-es karakterek, vagy legyen rajtuk szigorúbb ellenőrzés mikor bejelentették az...
  9. Enzo di Rosetti

    Klar búcsúztató El Doradon

    @Klar [19:20] Enzo di Rosetti: küldjetek klarnak zenéket [19:21] Trinitarios: ariana grande fake smile [19:21] Trinitarios: mert tudom o is szereti [19:21] Trinitarios: regen igy ismerkedtem meg vele hogy zeneket kuldtunk egymasnak :) [19:22] SisterAbigail: nekem egy astor...
  10. Enzo di Rosetti

    El Dorado Főváros választás 2023

    Sziasztok elérkezett az idő, mikor El Dorado a legnagyobb béke honol valaha. Örülök, hogy az én kormányzói vezetésem alatt értük el ezt az eredményt. Noha sokan kételkedtek bennem, ellenzékben eltöltött éveim alatt mikor posztapokaliptikus anarchista voltam és igyekeztem tönkretenni az akkori El...
  11. Enzo di Rosetti

    El Dorado Lottózó

    Elindul az első El Dorado lottózó! Folyamatos nyereményekkel! Egy egyszerű nyereményjáték tesztfázisa lesz, hogy van-e rá igény. Eleinte kis nyereményekkel, kisebb tétekkel. Későbbiekben szeretnénk milliós tételeket megnevezni. Szabályok: 5 szám lesz mindig kisorsolva 0-tól 60-ig. 5 szám...
  12. Enzo di Rosetti

    El Dorado Díszpolgár Választás (2022)

    ★ DÍSZPOLGÁR VÁLASZTÁS 2022 - EL DORADO ★ Megrendezésre kerül a 2022-es díszpolgár választás El Doradon. A jelöltek a játékosok és a kormányzó által lettek jelölve. A jelöltek listája: Pesmartin, Aw.Team, Mizsrob, Finley, Krisztoph Snow, Titanilla Előző évek díszpolgárai: 2012 - Coyote71...
  13. Enzo di Rosetti

    A nagy toxikus felmérés

    Itt az ideje felmérni a játékosállomány lelkiállapotát. Szavazzatok, a szavazók közül kisorsolunk egy rejtélyes ajándékot! :') A szavazatok nyilvánosak.
  14. Enzo di Rosetti

    The hidden truth of our life

    Az életünk rejtett igazsága Úgy döntöttem megosztom veletek a világ rejtett igazságát. Ehhez az információhoz az emberek nagyrésze sosem fog hozzájutni, sosem fog hallani róla, mert rejtett szervezeteknek nem érdeke, hogy tudjátok a valóságot a mi életünkről. Az életről, hogy honnan származunk...
  15. Enzo di Rosetti

    El Dorado Kormányinfó

    El Dorado kormánya igyekszik megfelelően tájékoztatni a polgárait a világ eseményeiről és fejleményeiről. 2022.08.24. 19:00 - 20:00 óra között sajtótájékoztatót tart a kormányzó El Doradon (a kocsmában). Itt feltehetik a kormányzónak majd a kérdéseiket. Addig is bemutatnánk a részletes...
  16. Enzo di Rosetti

    Párbajverseny UFC on El Dorado

    Sziasztok, mivel El Doradon kicsit kezd eltűnni a közösségi élet, se erődharc versenyek, se párbaj versenyek nem jellemzik már a játékunkat, a kocsma is teljesen kihalt. Úgy gondoltam rendezek egy nagyon egyszerűen értelmezhető párbajversenyt, határozatlan ideig. Mi a cél? Kiütni engem (Enzo di...
  17. Enzo di Rosetti

    Kormányzói Művészterem

    Hasonló képek igénylése 150.000$-ba kerülnek, utalni El Doradon lehet, Enzo di Rosetti-nek. Igényeket az utalás leírásába. Bruce Enzo és Team Gordon a világ megmentésén.. Etheryon Champion of the World Lord Kathi - A Lábnap Sinalisa
  18. Enzo di Rosetti

    El Dorado Díszpolgár Választás (2021)

    ★ DÍSZPOLGÁR VÁLASZTÁS 2021 - EL DORADO ★ Megrendezésre kerül a 2021-es díszpolgár választás El Doradon. A jelöltek a játékosok által lettek jelölve a tavalyi évből. Bővítésre került a jelöltlista, immáron több mint 4 díszpolgár jelölt lehet. A jelöltek listája: Pesmartin, Aw.Team...
  19. Enzo di Rosetti

    Megtanítalak párbajozni

    Sziasztok Endo di Rizotto vagyok. Olasz technikák alapján szeretnék megtanítani minden olyan játékost párbajozni, aki el akar majd indulni ezen az úton. Szóval komoly tippeket, ötleteket, taktikákat, stratégiákat akarok tanítani nektek idővel. Hisz évek során a munkásveréssel rengeteg...
  20. Enzo di Rosetti

    Rejtélyes Imák Nyomában

    Teóriák az imáról 1. rész (<hatásvadászzenelink) A dolgok mélyére kell ásnunk, hogy megfejtsük az ima valódi hatását, így nyomozásba kezdtünk. Hiteles információkból tudni, hogy a három ember aki megálmodta a játékot a Bud Spencer filmekből bányászták az ötleteiket régen. Azt is tudni, hogy a...
Fent