Keresési eredmények

  1. Johnny Fox

    2022 Kívánságlista 2022

    Világ: Nevada Tárgy: N.K Boswell kutyusa
  2. Johnny Fox

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    1.200 2.+13 3. Jabulani 4.Fabio Grosso 5.20 (stadionban) 6.Gabriel Batistuta 4 Gólal 7.Puhl Sándor 8.Ciao 9. Szovjetunió 6 – 0 Magyarország A válogatott ezt követően 2–0-ra legyőzte Kanadát, majd 3–0-ra kapott ki Franciaországtól és a csoport harmadik helyén végzett. A vb lebonyolítása...
  3. Johnny Fox

    2022 Keresztrejtvény - október

    1. Tepoztopilli 2. Tűzoltóvödör 3. Láma 4. Húsz 5. Mezcal 6. Clint McWest 7. Körömvirág 8. Liszt 9. Kolumbia
  4. Johnny Fox

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Nevada Javaslat: Szerintem igy jó ahogy van , minden évben
  5. Johnny Fox

    Kibeszélő Karakterek, felszerelések és minden egyéb - HFBC#1

    Sziasztok! Ruházat: Ruhával kapcsolatban több ötletem is van ez első az hogy mindeki olyan ruhát kérhesen ami a potozásához megfelelö lenne , igen ez egy kicsit erős lehet az elején, a második az hogy szintenként kapni a ruhákat. Játékos szintje: Szerintem hogy el kerüljük a fejlödést meg...
  6. Johnny Fox

    2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Világ 1 Tárgy: Tűzijáték tároló Javaslat: Több tárgyat tartalmaző ládát a gyakoriba pl: Kazetták , plusz még az a szettek öveit ritka helyet rendkivülibe rakna!
  7. Johnny Fox

    2020 Kívánságlista!

    Fejvadász fegyver párost szeretném ha lenne olyan szerencsém!:)
  8. Johnny Fox

    Dumaláda - Off Topic

    https://www.youtube.com/channel/UCDfhI9gsU3DvycZ7YcasOZA/about Ha tetszik iratkozzatok fel!
  9. Johnny Fox

    Költözési kérdőív

    Támogatom ezt a kezdeményezést!! Nekem már rég nem izgalmas a játék de ezzel igen csak vissza lehetne hozni engem is a aktív tagok közé!
  10. Johnny Fox

    Logók (alkotások)

    Johnny Fox: Világ1
  11. Johnny Fox

    Speed - No Rules! Kibeszélő

    Johnny Fox Világ1 kérném a jutalmam!:)
Fent