Keresési eredmények

  1. dinorex

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Sivár pusztaságot jártam, egy kaktusz mögé álltam, hogy meg ... Aúúú ...kérdezzem! ;) :D Szabad-e locsolni!? ;) Mindenkinek jó pihit, ünnepet és locsolást! ;)
  2. dinorex

    Kibeszélő 2.193-as kibeszélő

    Köszi Monó és a "többi hozzászólónak" a magyarázatot! ;) Így azon dolgok amiket írtatok, nem is tudnék okosabbat írni, inkább csak sajnálni tudom, h más szetthez tartozó hatassal kell kiegészíteni ezt a Kapi-szettet, de tudom ez h "nézőpont" kérdése! ;) Köszi
  3. dinorex

    Kibeszélő 2.193-as kibeszélő

    Heyhoo! ;) ... Sziasztok! Ezzel a Kapitány szettel kapcsolatban lenne egy, kérdésem: Ugye magának a szettnek minden eleme adott, kivéve a hátas-szett! Én pont erről a "hátas"-rész hiányának okaról érdeklődnék. Tudom h amióta behozta INNO pl a fejlesztéseket lehetőségét, amit támogogatok is, de...
  4. dinorex

    Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok, vagyis heyhoo! ;) -Előszóban: - Sajna már régen nem vagyok "tinédzser" korú, az már a 90's években bezárult! :) De itt nem is az életkorom a mérvadó, hanem az egyes kritériumok, amelyeknek mint tapasztalom, egy egyszerű regisztrálást követően , vagyis az ahhoz tartozó...
  5. dinorex

    2020 12 éves a The West! - Nosztalgia

    Heyhoo! :) Mondjuk Én amikor "dzsotte" nicknéven kezdem el a játékot, kb akkor amikor e játék startolt! Igen, akkor még suliba jártam, most meg hát... :D ! Azt "elmondhatom" bátran, h jópár webes játékot kipróbáltam már, de ez a game messze a legjobb! ;) Ezt nem a "megfelelés" céljából írom...
  6. dinorex

    2020 12 éves a The West! - Nosztalgia

    Heyhoo! :) Nosztalgia! Igen, ha végigmustrálom az idáig meglévő történéseket, arra pár oldalnyi kiírásra lenne szükség! ;) Alapvetően amiért Én játszom még mindig, az az mert egy olyan társaságba csöppentem itt, mint pl a katonaságnál (jó tudom/sejtem h itt jópáran még csak el sem érhették...
  7. dinorex

    Ötletek/javaslatok (új)

    Heyhoo! :) Lenne egy ötletem az erődharcok "látványát" illetően, ami szerintem emelné az izgalmat/hangulatot! Tudom ez nem egy "spanyolviasz" téma, de Én nem vagyok egy gyakori látogatója a fórumnak, bár ezt sztem nem is kell bizonygatni! ;) Úgyhogy ha már korábban volt ilyesféle ötletelés...
  8. dinorex

    Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok! Már supp-al egyeztettem a kérdésemmel kapcsolatosan és Ők javasolták, h írjak ide a fórumra e témában: Nos, a téma neve: tatanka ruha elemek nevének "problémája"! Tehát: lenne ez a " tatanka mellvétje" nevezetű "nyakpánt" és maga az előnézeti képe! Félreértés ne essék, nem vagyok...
  9. dinorex

    Kérdések és válaszok

    Hi all! Nekem csupán egy kérdésem lenne. Tudom írhatnám ezt a Supportnak is egyenest, de ez csak egy kérdés: - korábban lehetett tombolán megszerezni a Tlingit szett darabjait...(2016 Húsvét) kérdés: - Lesz mégegyszer lehetőség arra, h. a Tlingit szett darabjait újból meg lehessen szerezni?
Fent