Keresési eredmények

  1. 2024 Meglepetés a kedvesednek

    Üdvözletem! Én a következőkkel kedveskednék: - Egy csomag ehető nagyibugyi; - Egy arany pecsétgyűrű; - 2 szál vörös rózsa. Munkajelentés: Postakocsirablás Munkajelentés: Munkavállalás előadóművészként Munkajelentés: Munkavállalás egy Páholyban Munkajelentés: Aranyásók kifosztása Munkajelentés...
  2. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Üdvözletem! Az én megfejtésem a következő: Hajó neve Kapitány Vitorla színe Indulás Angolna John Fehér 13:45 Aranyhal Henry Kék 11:30 Lazac Maria Zöld 10:00 Pisztráng Waupee Sárga 12:15
  3. Karácsony 12 napja - XII. Játék

    Floridán készült a képernyőkép:
  4. Karácsony 12 napja - XI. Játék

    Mézeskalács Hozzávalók: liszt cukor vaj méz tojás Elkészítése: Keverjük össze a száraz hozzávalókat, majd adjuk hozzá a tojást, a mézet és a vajat(kissé megolvasztva). Gyúrjuk össze egy masszává, majd nyújtsuk ki fél centisre. Kiszaggatjuk, sütőpapírra tesszük egy tepsiben és a sütőbe...
  5. Karácsony 12 napja - X. Játék

    A megfejtés: Szenteste.
  6. Karácsony 12 napja - VIII. Játék

    Floridán ellenőrizhető: Munkajelentés: Vonatrablás
  7. Karácsony 12 napja - VII. Játék

    Holiday (The Holiday)
  8. Karácsony 12 napja - VI. Játék

    1 - G 2 - H 3 - E 4 - F 5 - I 6 - B 7 - C 8 - A 9 - D
  9. Karácsony 12 napja - V. Játék

    Floridán ellenőrizhető: Az árverés véget ért: (10) Szén
  10. Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka
  11. Karácsony 12 napja - II. Játék

    Floridán zajlott a harc: Erődharc kezdete: Awesomia Erődharcjelentés: Awesomia
  12. Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

    Nem épp az a gyorsasági pont lényege, hogy aki odaér időben és tud párbajozni a banditákkal, az elég gyors volt a játékhoz?
  13. Karácsony 12 napja - I. Játék

    Floridán kerültek legyőzésre a vizes banditák: Párbaj: Michelisz Harry Lemon ellen Párbaj: Michelisz Marv Broker ellen
  14. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    Üdv! Az én válaszaim: 1. c 2. a 3. b 4. b 5. b 6. a 7. c +1 Boldog Hálaadást!
  15. Kérdések és válaszok

    A 2 legújabb recept a 15. születésnapi torta, és minden mesterségből 1-1 hozzávaló ahhoz. Tortalap(tábori szakács), ételfesték(sarlatán), 15. születésnapi torta beszúró(kovács), torta dekorációk(istállómester). A kaland hozzá: https://wiki.the-west.hu/wiki/Sz%C3%BClet%C3%A9snapi_torta Egyébként...
  16. 2023 Élménygyűjtés.

    Üdv! Az én élményeim -mint sok másik játékosnak- leginkább az erődharcokhoz köthetőek. Már a 2010-es kezdéskor is az erődharcok nyerték el a tetszésem, mert komoly csapatmunka volt benne, és lehetett, sőt kellett is minden este bizonyítani! Akkor még jobban tudtak egymásért küzdeni az emberek...
  17. Kibeszélő 2.208-as kibeszélő

    Ha már van új alkategória, lehetne is vele kezdeni valamit. Pl. hogy ne minden hétvégén a kalandtárgyak legyenek leárazva.
  18. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A ? helyére a 22 kerülhet megoldásként.
Fent