Keresési eredmények

  1. Rák16-V2

    XI. Játék

    .
  2. Rák16-V2

    X. Játék

    24
  3. Rák16-V2

    IX. Játék

    A2, B3, C1
  4. Rák16-V2

    VIII. Játék

    Rég volt már
  5. Rák16-V2

    VII. Játék

    Szűrhető terméklista, külön felszerelés párbajhoz és erődharcokhoz. Teljes körű erődharc fejlesztés!
  6. Rák16-V2

    VI. Játék

    2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba. 2012 Az Union Pacific bolt...
  7. Rák16-V2

    V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  8. Rák16-V2

    IV. Játék

    200 Csütörtök Speed Szerver 300 Hétfő Őrült szettek 400 Kedd Férfiak napja 500 Szerda Hobbik 600 Péntek The West Találkozó
  9. Rák16-V2

    III. Játék

    A- Henry Walker B- A Wogon törzsfőnök C- Waupee D- Maria Roalstad E- Heisenzwerg F- Peter Hirst G- John Fitzburn H- Belle Star
  10. Rák16-V2

    II. Játék

    Mivel nincs sütési tudásom, kovácsnak tanultam helyette, vasból és fémből nehéz ehető tortát készíteni, viszont két éve megajándékoztatok a 13. születésnapi tortával és még nem fogyasztottam el, szóval arra gondoltam lecserélem a számozott gyertyákat, meglocsolnám egy kis Vodkával és adnék...
  11. Rák16-V2

    I. Játék

    Nem mindenhol sikerült a falak között maradni, de azért próbálkoztam :D
  12. Rák16-V2

    Költözési kérdőív

    Támogatom, mert azt se értem miért nincs még bevezetve, halnak le a szerverek szép lassan.
  13. Rák16-V2

    Ötletek/javaslatok (új)

    Nem annyira kapcsolódik ide, de amúgy csak én nem értem, hogy az MPI-ben miért a Bal kezes fegyvert használjuk? szerintem nagy előrelépés lehetne ha mindhárom fegyvert lehetne használni (lőfegyver, ütőfegyver és a puska), csak annyit kéne beállítani, hogy melyik milyen távolságból aktiválódna...
  14. Rák16-V2

    Ötletek/javaslatok (új)

    Támogatom Krisztoph felvetését és Pachee kiegészítését.
  15. Rák16-V2

    Kérdések és válaszok

    Nekem gyorsan szoktak válaszolni, bár én csak egyszerű ügyekbe írok. Volt, hogy 1-2 órán belül, de maximum 1 nap múlva kapok választ, néha haszontalan a válaszuk, de sokszor sokat segítettek.
  16. Rák16-V2

    Játék hibák

    Ez hozzám nem jött, még mindig bónusz nélküli (http://prntscr.com/fxj2rw) Viszont német nyelvleckét azt kaptam (http://prntscr.com/fxj3fd)
  17. Rák16-V2

    Játék hibák

    Szeretnék egy hibát jelenteni, minden belépéskor megjelenik egy üres chatszoba (lásd a képen: http://prntscr.com/fxhsya). Nem nagy akadály de ha megoldható megköszönném ha eltűnne. Lenne még egy kérdésem, milyen elhatározásból nincs bónusza a Saturiwa Íjának?
  18. Rák16-V2

    Játék hibák

    Hasznos lehet minden amit ad, csak a megfelelő játékos kell. Én személy szerint nem tervezek újrapontozni így szörnyű jutalom lenne az ital. Ládára is ez vonatkozik, bár a játékosok 90% szintén nem szeretné megkapni mivel nem tud olyat adni amire szükség lehet. Csak ritka ruhákat ami senkinek se...
  19. Rák16-V2

    Játék hibák

    Az újrakezdés italáról meg ne feledkezzünk, örök szemét, még mindig nem értem mi az értelme, pénzzel simán vissza lehet állítani amennyit akarunk, kizárt, hogy valaki eventről eventre újrapontoz.
  20. Rák16-V2

    Játék hibák

    Ennek nem az a lényege, hogy szívasson ha jó jutalmat akarnak szedjenek ki minden nem felvehető cuccot, csak a 3 szett maradjon bent, több reklamáló iromány nem lesz ígérem!
Fent