Keresési eredmények

  1. Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

    Sziasztok! Ez volt az első speed versenyem 14 év alatt, és nagyon tetszett! Időnként a 2 bónuszt a világokra is ki lehetne terjeszteni mert igen feldobná azokat szerintem. Viszont valami furcsa érzésem van még mindig a játékkal kapcsolatba amire ma jöttem rá és ez a hiány. A hiányérzetért pedig...
  2. Postman Perry NPC telegramjai

    Az építős szett tavaly jóval nagyobb ugrást adott amikor a padennel lecseréltük a cortezt.
  3. Új ötlet Kötvény darabszám emelés

    Tisztelt Adminok! Tavaly már egyszer javasoltam ,hogy emeljék meg a 3000 megszerezhető kötvényt limitet pl 5000-re -vagy ha valakinek megvan a 3000db, és nem akar a shopba vásárolni akkor lehessen ott köti borítékot venni.(50,100,250 stb értékben) Most,hogy bejött sok új napi kaland amivel lehet...
  4. Ötletek/javaslatok (új)

    Javaslatom lenne: - emeljék meg a 3000 megszerezhető kötvényt limitet pl 5000-re -vagy ha valakinek megvan a 3000db, és nem akar a shopba vásárolni akkor lehessen ott köti borítékot venni.(50,100,250 stb értékben)
  5. Kibeszélő

    Bonyolultabb játékot nem tudtok kitalálni? :D
  6. Továbbítva Kaland összefoglaló

    Végre egyet értünk :) Pacsi
  7. Továbbítva Kaland összefoglaló

    Szia Old! Az szerinted minden pontot adó kalandot mutat? Nem hinném...
  8. Továbbítva Kaland összefoglaló

    Az lenne a javaslatom, hogy mivel a TW DB és a TW Calc frissítése nem tartozik a The West irányítása alá ezért hozzatok létre egy saját súgót. Jó lenne ha láthatóak lennének a tulajdonság/képességet adó kalandok sora. Ezen kívül számos olyan kaland van ami a keresőbe meg sem jelenik ezért is...
  9. Továbbítva Erődharc előtti lehetőségek

    Tisztelt Adminok! Lenne egy javaslatom amit feltettem kérdésként harc előtt a társaimnak, és sokan támogatnak. A tényleges harc ugye bár azzal a bizonyos 4 perccel kezdődik semmit tevéssel telik,mikor még egyelten lövés sincs. Javasolnám,hogy ezen idő alatt még belehessen érni,illetve lehessen...
  10. Dobogós rekorderek, 2.0

    Már ott van kiraktam! Ami másikat illeti nem is értem az miért nem számít rekordnak nem sokan csináltak ennyi órát... :D
  11. Dobogós rekorderek, 2.0

    http://prntscr.com/hqpins
  12. Dobogós rekorderek, 2.0

    Sziasztok! Eldoradon városi templom építése legjobb tp + a legtöbbet épített órák száma:Munkajelentés: Templom kiépítése http://prntscr.com/hqph1x
Fent