Keresési eredmények

  1. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    Kedves ChickenMcGuy! Én 7db húsvéti tojást látok. Amennyiben nyerek, Oregon világra kérem a nyereményem. üdv: Inkognita
  2. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Megoldásom: hajó neve kapitány vitorla indulás Angolna John fehér 13:45 Aranyhal Henry kék 11:30 Lazac Maria zöld 10 Pisztráng Waupee sárga...
  3. Karácsony 12 napja - XII. Játék

    Minden játékostársamnak : Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok!
  4. Karácsony 12 napja - XI. Játék

    áfonyás sült pulyka paradicsomos babsalátával hozzávalók: 4db pulykacomb, 20 dkg áfonya, 1 dl whiskey, a salátához 20 dkg bab, 20dkg paradicsom a pulykacombokat sózzuk, borsozzuk, a megmosott áfonyával a bőre alá töltjük, előmelegített sütőben 40 perc alatt készre sütjük. Sütés közben a...
  5. Karácsony 12 napja - X. Játék

    Szenteste
  6. Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    remek: 5db nahuatl láda, köszönöm
  7. Karácsony 12 napja - IX. Játék

    Ital neve Ára ($) Készlet mennyisége (db) Általad vett mennyiség (db) Összértéke ($) Limitált kiadású karácsonyi whiskey 200 6 1 200 Tequila 40 99 11 440 Házi pálinka 150 4 1 150 Rum 30 99 12 360 Gyümölcslikőr 80 6 1 80 Tokaji 100 12 1 100 Gyógynövénylikőr 120 4 1 120...
  8. Karácsony 12 napja - VIII. Játék

    Munkajelentés: Vasútállomás építése
  9. Karácsony 12 napja - VII. Játék

    VII. jáőték Kedvenc karácsonyi filmem: Karácsonyi ének. Charles Dickens regénye alapján rendezte és írta Robert Zemeckis. Inkognita Florida
  10. Karácsony 12 napja - VI. Játék

    remélem jó A-8, B-6,C-7,D-9,E-3,F-4,G-1,H-2,I-5 Inkognita Florida
  11. Karácsony 12 napja - V. Játék

    V. játék Az árverés véget ért: (10) Szén Inkognita Florida
  12. Karácsony 12 napja - IV. Játék

    Egy hatalmas gombával találod szemben magad. Megpróbálod kihúzni a földből, de csak a derekad fájdul meg. Sérvet kapsz a dögnehéz poszterhalomtól. Megsimogatsz egy birkát. Egy másik birka féltékennyé válik és rád támad. Véletlenül saját magadat jelölöd meg a billoggal. Valaki lezárja a...
  13. Karácsony 12 napja - III. Játék

    [item=246000] Mikulássapka Inkognita Florida
  14. Karácsony 12 napja - II. Játék

    II. játék Erődharcjelentés: Awesomia
  15. Karácsony 12 napja - I. Játék

    I. játék Párbaj: Inkognita Harry Lemon ellen Párbaj: Inkognita Marv Broker ellen Inkognita Florida szerver
  16. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    Melyik földrész nemzeti ünnepe a Hálaadás? a, Ausztrália b, Ázsia c, Észak-Amerika válasz: c, Észak-Amerika 2. Hogy nevezik angolul ezt a napot? a, Thanksgiving Day b, Labor Day c, Summer Day válasz: a Thanksgiving Day 3. Az év melyik napján ünneplik az Amerikai Egyesült Államokban a Hálaadást...
  17. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Ez szerintem a megfejtés, remélem eltaláltam.
  18. 2023 Oktoberfesti képtalány

    A képtalány: Sült csülök, Mézeskalács szív, Bajor sör, Savanyú káposzta. Amennyiben a szerencsések között leszek, Oregon világra kérem a nyereményt. üdv: Inkognita
  19. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok! Javaslom, hogy a megtalálható szennyeskosarak száma limitált legyen, mert nem tudom, hogy mit kezdjek 200 szennyeskosárral és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Ezzel egy időben eladhatóak legyenek a törölközők, hogy mindenkinek legyen köpenye. üdv: Inko
  20. XI. Játék

    Utolsó feladat, remélem megfelel
Fent