Keresési eredmények

  1. Fordítási- és szöveghibák a játékban

    A kaland címében kicsit sok az m betű:
  2. Adventi Kalendárium 6. játék

    A West Bajnoka
  3. Adventi Kalendárium 4. játék

    Korán nyitotta ki az adventi naptár ablakait.
  4. Fordítási- és szöveghibák a játékban

    Itt még a záptojásra írt szöveg bennmaradt.
  5. Játék hibák

    Gyorsítótár ürítése általában megoldja a problémát.
  6. Fordítási- és szöveghibák a játékban

    Ha már északír, akkor azt egybe kell írni.
  7. Archivált Vissza a régi The West Wiki-t

    Ha arra gondolsz, hogy az egeret fölé állítva kiírta a magyar nevét, azt most is csinálja. Ha nem így lenne, nyomj egy Ctrl+F5-öt.
  8. Archivált Vissza a régi The West Wiki-t

    A recepteket a régiben sem lehetett megnyitni. Ez valahogy mindig kimaradt és most már pótolni sem tudom. :)
  9. Kérdések és válaszok

    Most már muszáj megnagyobbítanom a tetején lévő vörös üzenetet. :P
  10. Kérdések és válaszok

    A 2015-ös
  11. Kérdések és válaszok

    A súgó melyik oldalon írja, hogy 20% energiát adna?
  12. Kérdések és válaszok

    Mindenkinek más. :) Olyan, mint egy láda.
  13. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Alul van egy fül, hogy újdonságok és azon belül van elvileg. Nem tudom hogy miért. :D
  14. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Két világról is kipróbáltam és mindkettőnél jó volt, úgyhogy valami a böngésződben nem működik. :)
  15. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Elvileg egy Ctrl + F5-tel mindenkinek helyreáll.
  16. Kérdések és válaszok

    Ez így tényleg nincsen benne a szabályban. Esetleg próbálj meg új levelet írni, hogy nem látod a választ.
  17. Kérdések és válaszok

    Nyilván van olyan, amikor lekövethetetlen, meg amúgyis csak nagyon kirívó esetben büntettem ilyenért. Egy darab szettért szerintem senkit. Nem is egyszer jöttem rá! :P Én mondjuk nem akkor kedvelek meg egy játékot, ha mindent megkapok, hanem ha meg tudom szerezni.
  18. Kérdések és válaszok

    Ha ez nem rendszeresen (és/vagy egyoldalú), akkor szabályszerű. 3. személy bevonásával is meg lehet szegni a szabályt, kicsit bonyolultabb ugyan rájönni, de akkor már hárman kapnak kizárást. :D A példában szereplő testvéred meg próbáljon meg önerőből fejlődni, mint ahogy mindenki más. :) A...
  19. Kérdések és válaszok

    Ez kb sose volt így. :D Ha egy IP, akkor leginkább a multira kell figyelni, ha mindenki csak a saját karakterébe lép be, akkor nyugodtan lehet tárgyakat, illetve pénzt küldeni, nem kell ehhez 3. személy. Ha viszont egymás helyett léptek be a másikhoz, azt ki fogják szűrni és kizárás jár érte...
  20. Kérdések és válaszok

    Két lehetőség van: vagy duplán adták meg (és majd valamikor törlik az egyiket), vagy a karizma helyett ezt adták meg.
Fent