Keresési eredmények

  1. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 db (hét) csokitojást találtam a képen. Üdv: Latyi007 (Florida)
  2. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A megfejtés: 3 + 8 + 11 = 22 Üdv: Latyi007 Florida
  3. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta Florida Latyi007
  4. 2023 Filmes kvíz

    A képek sorrendjében: Ian David McShane Peter Sarsgaard Thomas F. Wilson Evan Rachel Wood Henry Fonda Kurt Russell Clint Eastwood Guy Pierce Christoph Waltz Mahershala Ali (Mahershalalhashbaz Ali Gilmore) Üdv: Latyi007 (Florida)
  5. 2022 Keresztrejtvény - október

    A megoldás: orchidea Üdv: Latyi007 (Florida)
  6. 2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Martonvásár, MTA kutató melletti járda/sétány: "Arccal a vasút felé" és egy másik, nem filterezett, nem szerkesztett, hosszú záridővel készült Szolnoki Tiszavirág-híd:
  7. 2021 Júniusi Lottó

    2-8-9-13-15
  8. Saját beküldésem - Harmadik játék

    Kakukktojás: 3. fehér csokoládétorta
  9. Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012A The West 5 éves lett! 2013Megjelent a The West 2.0 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  10. Saját beküldésem - Első játék

    1. Húsvéti leszámolás 2. Oktoberfest 3. Halottak Napja 4. Szent Patrik Napja 5. Függetlenség Napja
  11. 2021 Szókeresősdi

    Sziasztok! A megfejtések, sorban: - Unikornis, Rudolf, Samoyed + találtam egy Mudi-t - Dogma - Focilabda - kalandsort nem találtam :'( - Heisenzwerg - Fakazetta - Kalandor - Gilbert + találtam egy Lee-t Üdv: Latyi007 (Florida)
  12. Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs., Anderson John - Bella Maria - Calvin Scarlett - Seth
  13. 2020 Labdába rejtett kincs

    Kedves Syntex! A tippem a 9. sz. labda. Üdv: Latyi007 (Florida)
  14. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Mellesleg, az különösen tetszik, ha éjszaka teljesíted a felvállalt 4-5, akár 6 órai munkát pár darab érméért, reggelre eltűnik a leadható feladatok közül, tehát leadhatatlanná válik. Új, sok órás feladat tűnik elő helyette az adott helyen :D Pl. Maria: Féldrágakövek felkutatása, Henry...
  15. 2019 Játék - Függetlenség napja

    Kedves support! Én is beneveznék a játékra, a válaszaim: 1: Igen 2: Nem (A háború kezdetét a Lexingtoni csata jelentette 1775 április 19-én) 3: Igen 4: Nem 5: Igen 6: Igen 7: Nem (mert 13 ágyúlövéssel ünnepeltek) 8: Nem (mert ő az alkotmányt írta. A...
  16. Farsang - 2018. - Képek - Receptek

    Sziasztok! Neveznék a versenyre fánkbemutatóval: először is a recept, majd fázisonként a fánk elkészültéig :) és a fánkok, fogyasztásra készen: barack, szilva vagy áfonyalekvárral. Természetesen innivaló is dukál mellé, szabadon választhatóan tej, tea vagy söröcske :D , gravírozott The...
  17. Jaj, de szép a karácsonyfa 2.0 - Képek

    Sziasztok! Először is B.Ú.É.K. mindenkinek! :) Neveznék a mostani versenyre, bemutatom az idei karácsonyfámat és alatta a The Westhez kapcsolódó relikviáimat. A gyűjteményem idén karácsonyi ajándékként gyarapodott egy valódi, hamisítatlan "The West" kávésbögrével :)
  18. Halloweeni játék - képek

    Sziasztok! Én is bemutatnám faragott és belülről lángoló tökeimet :D egy tök nem tök, duplázzunk o_O és egy kis rémisztgetés: Addams family unokahúgai ;): Mindenkinek kellemes rémísztgetést és sok cukorkát :)
Fent