Keresési eredmények

  1. arisztella

    2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Kőszegi csónakázó tó egy mozzanata.
  2. arisztella

    Saját beküldésem - Második játék

    Scarlett - Seth Bella - John Mrs. Anderson - Henry Maria - Calvin
  3. arisztella

    2021 Név kitalálósdi!

    Pipás Pista
  4. arisztella

    2020 Kívánságlista!

  5. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Az lenne a kérdésem, hogy a kereskedő iroda leszokott az adományozásról? Ugyanis minden variációban próbálkoztam, hetek óta nyomatom, és sehol semmi. :(
  6. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Most olvasom mi lesz a frissítésben. Minden okés, de az utolsó pont nem világos. "Mesterségek változásai: 600+ tárgyaknál nem tudsz többet gyártani, amíg nem jár le az 1 hét, egyszerre gyártott tárgyakat egynek számolta a rendszer, a hosszabb nevű tárgyak nevét nem töri el a több gyártása gomb."...
  7. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Eddig minden frissítés, újjítás hatalmas vitának adott lehetőséget, de pár nap után belenyugodtunk, és játszottunk tovább, vagy nem tudtuk elfogadni, és abbahagytuk a játékot. Ez most is így történik. Van aki örül a változásnak, van aki nem, de amit a nagyok eldöntenek, abbol nem igazán...
  8. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Igaz, csak nagyon mellészámoltak, még a tájékoztató jellegükkel is.
  9. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Valaki érti ezt: http://prntscr.com/56e424 http://prntscr.com/56e5lh Megjegyzem, minden alkalommal mindkét esetben amikor sérültem ugyanannyit sérültem.
  10. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Bocs, de nem azért megy bétán hónapok óta, hogy amikor bevetik élesbe, akkor már ne bosszankodjunk a játékon?
  11. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Csak nállam va kiírva, egy orája, hogy 5 perc mulva indulunk?
  12. arisztella

    Kazettákban talált tárgyak

    Azt írja az acélkazettán: "egy ritka tárgyat tartalmaz" A kérdésem: mióta számít az elegáns zakó ritka tárgynak?
  13. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Na igen, ezzel teljessen egyetértek. Ugyanis erröl írtam korábban. De hát ...
  14. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Igen, ez így van. De elmondom én miért csinálom így, ahogy. Nekem Dakota a fő szerver. Ott jártam meg a következőket, amikor nem arra alapoztam, hogy a pb szintem alacsonyan maradjon. Eleve erődös pontozásra készültem. De mire az erődhöz értem, meghaltam. Ekkor átpontoztam párbajra. Na de... A...
  15. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Na igen, valóban külön szedték. De nem is értem miért! Már elég rég óta játszom, és ez mindég is így volt, ahogy volt! De akkor sem akadályozott meg senkit sem a harc, vagy építés. Vagyis most a sok bohockodóknak kedveznek a párbajosok rovására? Igen. De ettöl mindég lesz és ujra lesz aki...
  16. arisztella

    Kérdések és válaszok

    És ahol már tavaly megszereztem? Akkor sem ért semmit a szet, az idén sok, sőt rengeteg az új cucc, így meg főleg nem ér semmit. :(
  17. arisztella

    Florida dumaláda

    A top angol szó, jelentése közismert: valaminek a teteje, csúcsa, legfelső, legmagasabb pontja, orma, felső része, esetleg vezére. Ebben az esteben, nem értem, hogy lehet valaki topp-on, és ugyanakkor a 10-ik.
  18. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Az hogy van egy véleményem, és más mint a tiéd, nem jelenti azt hogy én alacsonyabb iq-val rendelkezem. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ha más a véleményem, nem jelenti azt hogy lekezelően válaszolj, azt meg főleg nem, hogy megmond, nekem mi a jó. Részletessen leírtam a gondolat...
  19. arisztella

    Kérdések és válaszok

    Bocs, ezek szerint figyelmetlen voltam. Elnézést mindenkitöl.
Fent