Keresési eredmények

  1. Robert117

    2022 Kívánságlista 2022

    Világ: "El Dorado" Tárgy: "Thomas kováspuskája"
  2. Robert117

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    169 +14 Jabulani Fabio Grosso 20 Davor Suker és 6 góllal Puhl Sándor Ciao Akkor jutottunk ki utoljára a VB-re, azóta nem. USA, Mexikó, Kanada
  3. Robert117

    2022 Keresztrejtvény - október

    Úgy gondolom, hogy a megoldás a következő: orchidea
  4. Robert117

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Habár a magyar nyelvben használatos a kísérleti egér szófordulat, amely ebben a kontextusban korántsem sértés. De szándékosan nem neveztem így őket, mert biztos voltam benne, hogy lesz olyan a rendszeres szabályszegők közül, aki megpróbálná kiforgatni a szavaimat. Biersack-nak inkább arra...
  5. Robert117

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Klar-t idézem: "Kedves Játékosok, A lengyel szerverek egy nappal a többi előtt kerülnek frissítésre, egyfajta elővigyázatosság szempontjából, ha bármi probléma lenne, akkor ne az összes nemzet szerverét érintse. A tegnapi nap folyamán bizonyos játékelemekhez kapcsolódó rendellenesség merült...
  6. Robert117

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Pedig itt még olyanok is vannak, akik képeseknek egy játékban csalni, ahová normális emberek szórakozni és kikapcsolódni járnak. Ugyanilyen szánalmas dolog a lopás is, amit sokkal egyszerűbb lenne megoldani, mert egyetlen egy fejlesztéssel meg lehetne oldani. Ezt már sok éve, sokan mondtuk, és...
  7. Robert117

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Részben egyetértek az érveiddel, de ha a bevételi oldalt nézzük, akkor a közgazdaságtan az Inno jelenlegi gazdálkodási formáját igazolja vissza. Ha valamihez értenek, az a pénzharácsolás. Nem hittem volna, hogy őket fogom dicsérni mostanában, főleg mert vannak azért szerintem erősen kérdőjeles...
  8. Robert117

    Játék hibák

    Ha munka leviszi az ÉP-edet, de utána esetleges párbajban való kiütés ellen vagy erődharcban való részvétel miatt Ép-et szeretnél tölteni, akkor mivel a katonának van ÉP bónusz, többet tudsz visszatölteni. Érted? Annyiban viszont jogos, hogy nem csak a munka tudja levinni az ÉP-et, de az...
  9. Robert117

    Játék hibák

    Így van. Az Ép-töltő buffok viszont százalékos mértékben töltenek. Erre céloztam, mivel egy katona karakternek az ÉP-bónusz miatt ez magasabb mértékű visszatöltést tud eredményezni.
  10. Robert117

    Játék hibák

    Ezt a gondolatom emelted ki: "a katona a munka területére is hatással lévő ÉP bónusszal kicsit túl van húzva". A katona ÉP bónuszt tekintve sokrétű bónuszról van szó. Egyfelől az erődharcokra ad egy hatalmas pluszt az ÉP-többlettel, ahogy a párbaj területen is sokat segít, hiszen akár jóval...
  11. Robert117

    Játék hibák

    Arra nem reagálok, hogy egy sértéssel indított, erre a mélységre nem kívánok lesüllyedni, saját magát minősíti. Viszont az érvelés részében félremagyarázást véltem felfedezni. Ugyanis a bejegyzésem azt taglalta, hogy minden karakterosztályt a játék más-más területén némi előnyt élvező, de...
  12. Robert117

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Így sokkal többet keresnek. (Akinek van rá lehetősége, hogy rögöt vegyen, és megtetszik neki az event annyira, hogy beruházzon, kis túlzással szinte mindegy, hogy mennyibe kerül a rög, akkor is meg fogja venni. Összességében többet buknának az ilyenkor lecsökkentett vételárakon, mint amennyit az...
  13. Robert117

    Játék hibák

    Jelenleg egyetlen egy karakterosztály lóg ki lefele a többi közül, az pedig a kalandor. Jellege alapján ennek a karakterosztálynak kellene minden területen valamennyire hasznosnak -de sehol sem a legjobbnak- lenni a 3 fő játékrész közül (munka, erődharc, párbaj), míg a másik 3 karakterosztálynak...
  14. Robert117

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Florida Javaslat: A vaskazetta, acélkazetta és hasonló kazettákat teljes mértékben kihagynám az eventből, ahogy az MPI specifikus zsákmányt is. Így helyettük minden más bent lévő dolog esélye növekedne, ezért nem is tennék be semmi egyebet. Az eventeket pedig legalább 72 órával az...
  15. Robert117

    Kibeszélő 2.182-es kibeszélő

    Idézek a frissítés bejelentőjének "Fejlesztések és újdonságok" részéből: "Oktoberfest esemény A szóban forgó event hamarosan elkezdődik, egy külön bejelentőben számolunk be róla." Az lenne a kérdés, hogy ez melyik a kettő közül? (Fejlesztés vagy újdonság?)
  16. Robert117

    2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

    1: MPI és zsákmány 2: Paradicsom 3: Szög/Szögek 4: Békepipa 5: Fűrész 6: Kukorica 7: Híd és hídépítés 8: Puma és pumavadászat 9: Egy szelet torta 10: Florida
  17. Robert117

    Új ötlet Kasztok, népek és város párbajok

    Kicsit off topic, de tűpontos leírás, mert általában ilyenek az engem sértegető játékosok hozzászólásai. De a legjobb, amikor egyik multival belájkolják a másik multit. :lol:
  18. Robert117

    Új ötlet Kasztok, népek és város párbajok

    Az indiános ötlet kreatív és érdekes, de nem látom értelmét, mert szerintem közel sem dobna annyit a játékon, amennyi változtatást igényelne. Reménytelennek tartom, hogy egy ekkora volumenű fejlesztést megcsináljanak, mikor látjuk, hogy még a legszükségesebb, ehhez képest apróságnak számító...
  19. Robert117

    The West Times 2022 33. szám - május

    Viszont a provokációnak szánt komment válaszán túl reagálnék az újságra is. Nagy meglepetések nem értek, 4 vaskosabb cikk volt, és nekem összességében így túl rövidnek tűnt. Vártam volna még valamilyen tartalmat, akár egy új téma-sorozat első részét. Hiányoltam a nyereményjáték részt, ami bár...
  20. Robert117

    The West Times 2022 33. szám - május

    Jó észrevétel! :up: Tökéletes példája annak, hogyan pozicionálj hirdetést a megfelelő célközönségnek. Nyilvánvaló, hogy aki terméket akar vásárolni, és kellően intelligens hozzá (nagy nehézségeket azért nem iktattam be) pontosan megtud ebből mindent, amit csak kell. Aki csak kíváncsiságból...
Fent