Keresési eredmények

  1. tazo mc

    2022 Kívánságlista 2022

    El Dorado Jaguár harcos ládája!! :D
  2. tazo mc

    Kibeszélő 2.182-es kibeszélő

    Sziasztok! Én nagyon vártam hogy az aranyszettet, ami különleges lenne egy kicsit versenyképesebbé teszitek, mert sajna most már szinte minden harcos fegyverszett veri. Talán átgondolhatnátok. Üdv!!
  3. tazo mc

    Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

    Sajnálom, de ez nagyon el lett szúrva! Iszonyat lassan adja az ajándékokat, talán még nem késő a találási arányon javítani... Egész napra nem lehet a géphez szegezni a játékosokat.. :( Azért a végén szeretnék egy közvéleménykutatást látni, ki tudta befejezni a kalandsort és ki hagyta a f...ba!
  4. tazo mc

    Kibeszélő 2021-es Aratási idő

    Köszi, megvan. De tegnap már volt feladat, azt hittem elkezdődött.
  5. tazo mc

    Kibeszélő 2021-es Aratási idő

    Sziasztok!! Úgy néz ki az esemény egyenlőre eltűnt, Remélem csak nálam.. .
  6. tazo mc

    2021 Függetlenség napi játék

    Köszi, azt hiszem ezzel vége is.. :(
  7. tazo mc

    2021 Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Tárgy: Javaslat: Valamilyen komolyabb erődharcos szettet szeretnék amivel fel lehet venni a versenyt a rögös ruhákkal.
  8. tazo mc

    Saját beküldésem - Első játék

    1. : Húsvéti 2.: Valentin napi 3.: Halottak napi 4.: Valentin napi 5.: Függetlenség napi
  9. tazo mc

    Saját beküldésem - Első játék

    1. : Húsvéti 2.: Valentin napi 3.: Halottak napi 4.: Valentin napi 5.: Függetlenség napi
  10. tazo mc

    Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

    Azt hiszem ezt kihagyom. Túl sokba kerül az hogy egy címet kapjak érte. Bocs!
  11. tazo mc

    Saját öreg gép. Otthoni. Néha mobilról.

    Saját öreg gép. Otthoni. Néha mobilról.
  12. tazo mc

    Kibeszélő Húsvéti játéksorozat

    Sziasztok!! A nárciszokat nem adja be.. Már vagy 200-szor próbáltam, de csak az energiám fogy.. Erre gondoltam:
Fent