Keresési eredmények

  1. ElServigo

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    húsvét húsvét locsolok a húsért dobjál tojást azt se bánom fogd meg babám a kalácsom húzzad csavard tekerd meg de jó cicám, szeretlek :D eldo
  2. ElServigo

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    eldorado 7 tojás
  3. ElServigo

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    22
  4. ElServigo

    2023 Oktoberfesti képtalány

    eldorado sült csülök mézeskalács szív bajor sör savanyú káposzta
  5. ElServigo

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    világ : eldorado szettötlet: építés fő képesség : építés irányítás javítás további : karizma erő ügyesség mozgékonyság taktika kitérés célzás bónusz : sebzés és munkapont építésre és támadások elleni védelemre
  6. ElServigo

    2023 Keresd a kincset!

    Meghatározások: 1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott ...itt... én vagyok a helyi seriff. A shadyland-i seriff, shadyland 2.-A város lakói a ....bankban... tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. munkavállalás bankárként 3.-A törvényen kívülieket...
  7. ElServigo

    XI. Játék

  8. ElServigo

    X. Játék

    24
  9. ElServigo

    IX. Játék

    A 2 B 3 C 1
  10. ElServigo

    VII. Játék

    boldog játékosok, játék fejlődése, növekvő létszám, új párbajos ló termék
  11. ElServigo

    VIII. Játék

  12. ElServigo

    VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 2009 2010 2011 2012 Az Union Pacific bolt bekerült a játékba. 2013 A Fő Történet bővítésre került: Az. 5. résztől (Észak, dél és barna) egészen a 9. részig hozzáadásra 2014 2015 . Tárgyak fejlesztése hozzáadásra került a The...
  13. ElServigo

    V. Játék

    kitérés nevada kovács
  14. ElServigo

    IV. Játék

    hétfő őrült szettek 300 kedd férfiak napja 400 szerda hobbik 500 csütörtök speed szerver 200 péntek the west találkozó 600
  15. ElServigo

    IV. Játék

    hétfő őrült szettek 300 kedd férfiak napja 400 szerda hobbik 500 csütörtök speed szerver 200 péntek the west találkozó 600
  16. ElServigo

    III. Játék

    a. henry walker b. wogon törzsfőnök c. waupee d. maria roalstad e. Heisenzwerg f. nigel a fegyvernepper g. henry walker h. belle starr
  17. ElServigo

    II. Játék

    A bögrés-mikrós tortácska tésztájához egy bögrébe belekanalazzuk a lisztet, a cukrot, majd alaposan összekeverjük. Hozzáadjuk a tojást, az olajat és egy üveg tejet, bogyókat áfonyát és kanállal alaposan összekeverjük az egészet. A bögrét a mikrohullámú sütőbe tesszük, majd beállítjuk a sütőt a...
  18. ElServigo

    I. Játék

  19. ElServigo

    A nagy toxikus felmérés

    Zen Buddhista vagyok
  20. ElServigo

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Jó lesz a frissítés 11-12év alatt szedtem össze 166.717.067 tp-t, ami annyira nem is rossz (sosem építettem templomot) , erőd, munka , pb . 250es szint 1.366.043.299 tp. ami több mint nyolcszorosa. Ha ilyen tempóban csinálom, mint eddig és nem változik jelentősen a munkára, párbajra...
Fent