Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Függetlenség napi speed

    Én sem értem DJ-t. Ez egy profi munka volt. Összefogott pár jó játékos, előre leosztották (feltételezhetően) ki melyik kategóriára megy rá, és egymást segítve be is húzták. Én csak gratulálni tudok nekik. Én nem látom, hogy ehhez olyan sok rög kellett volna, legfeljebb alap premium bónuszok két...
  2. Louisiana - Verseny

    Sziasztok! Bár nem csak saját érdem, de a csapaté is illetve Profibuffoné, akitől az Adamset kaptam kölcsön, de elsőként Lousianán Elérted a(z) 'Golyóálló' eredményt.
  3. Továbbítva MPI kalandok

    Szeretnék változtatást elérni a játékmódban. Balance.
  4. Továbbítva MPI kalandok

    De jó, nem léptek a banka. Most járjak örömtáncot?
  5. Továbbítva MPI kalandok

    Nem azt írtam, hogy szabálytalan, hanem, hogy nem jó a rendszer. Írmék más jelzőt is, csak tartok a kizárástól. ;) Meg van egy olyan is, hogy fair play. Lehet egyeseknek ez a kifejezés ismeretlen. A fentebbi posztban írtam, hogy az új játékosok két perc alatt mennek mást játszani, ha így...
  6. Továbbítva MPI kalandok

    Na erről beszéltem: MPI Camper Köszönjük Puha Toll! és társai, WT, Ady1 ... Ne mondjátok, hogy ez a játékmód így rendben van! És az sincs rendben, hogy az kapja a büntit, aki ezen felhúzza magát, ők meg röhögnek a markukba, jelentgeztnek. Talán a szabályzatot is felül lehetne vizsgálni, mert...
  7. Továbbítva MPI kalandok

    Kedves adminok, fejlesztő(k)! Elmondom mi a helyzet. Van ez az új világ Lousiana. Visszatértem négy év kihagyás után, és leírom mit tapasztalok az MPI kapcsán. Sok olyan játékos van, aki most találkozik ezzel a játékkal először. Elmegy MPI-zni, 30-40-es szinten mert azt mondták neki jó a...
  8. Továbbítva MPI kalandok

    Ezt a javaslatot én is maximálisan támogatom, de nem elég a ranglista ráncfelvarrása, hanem valahogy a KO kamperek kedvét is el kéne venni attól, hogy akár a meccs rovására is a KO-ra menjenek rá, ugye Robi? Csak pár ötlet hirtelen: - visszatérő játékos damage immunity egy körig - sebzések...
  9. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Már ott el lett rontva, hogy szavazást írt ki Macsek. Nem így kellett volna, leírtam ezt az eredeti fórumban is. Meg kellett volna nézni hol a legkisebb az aktivitás, és ott, pilot jelleggel, bevezetni a felezést. Soha semmiről nem kérdeznek meg minket, miért pont most kellett?! Az az érzése az...
Fent