Keresési eredmények

  1. 2023 Tök Faragó Verseny!

    Mind a két versenyre neveznék én is. Az első egy rémséges frankenstein fej kivehető aggyal. Második meg a kedvenc vadnyugati kalapom amit már évek óta viselek a játékban.
  2. 2023 Élménygyűjtés.

    Én nekem a tombolák megjelenése volt az egyik legörömtelibb időszak. Emlékszem mekkora újdonság volt anno. Izgatottan vártuk milyenek lesznek az új szettek. Az első években még fejből fújtuk mire melyik a legjobb. Aztán persze idővel annyi lett hogy már belefulladt a játék. Mostanra már a...
  3. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    22 az eredmény
  4. 2023 Oktoberfesti képtalány

    sült csülök mézeskalács szív bajor sör savanyú káposzta Floridán kérném a nyereményt
  5. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Szettötletem: Tapasztalati pontot adó szett sok munkaponttal Fő képességek: Lövés, lovaglás További képességek: csapdaállítás, kézügyesség Bónusz: Tapasztalati pont és mukapont bónusz Az igazán top munkáknál nehézkes a bónuszokat adó szettekbe való átöltözés. Jó lenne egy olyan...
  6. XI. Játék

  7. X. Játék

    24
  8. IX. Játék

    A2, B3 , C1
  9. VIII. Játék

  10. VII. Játék

    recepteket , világösszevonásokat , erődharcújításokat , eventáalakítást,, szettújdonságokat , prémiumújdonságokat, évszakváltozást, bankrablást, éjszakát, receptötvözést
  11. VI. Játék

    2008 : A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 : Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 : NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 : Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba. 2012 : Az Union...
  12. V. Játék

    1. kitérés 2. Nevada 3. kovács
  13. IV. Játék

    nap szavak száma téma hétfő 300 őrült szettek kedd 400 férfiak napja szerda 500 hobbik csütörtök 200 speed szerver péntek 600 the west találkozó
  14. III. Játék

    A - Henry Walker B - Wogon törzsfőnök C - Waupee az indián D - Maria Roalstad a táncosnő E - Heisenzwerg F - Nigel a fegyvernepper G - John Fitzburn a sheriff H - Belle Star
  15. II. Játék

    Répatorta Hozzávalók: 2 Répák 2 Narancsok 2 Tök 2 Liszt 2 Cukor A répát és a tököt lereszeljük, hozzáadjuk a kifacsart narancs levét a lisztet és cukrot, mehet 180 fokos sütőbe 30 percre. Eredményül fel is tölt minket 50 energiával bónuszként.
  16. I. Játék

  17. Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Remélem próbálkoznak a mostaniak valamivel. Bár 2 nap alatt csoda úgysem fog már történni. Azt lehet utólag észbe kap az inno is de addigra már rég mindegy. Azért égő lesz rájuk nézve hogy a játékukban a legtöbb TP-vel bug miatt fognak rendelkezni.
  18. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Florida Javaslat: A Halottak Napi esemény temetikájából megismert kártya választás legyen ennél a tombolánál is, hogy némiképp izgalmasabb legyen nyitni.
  19. 2021 Júniusi Lottó

    1, 7, 11, 16, 19
Fent