Keresési eredmények

1. Doraja

Megtanítalak párbajozni

Szép az élet! ♥
  2. Doraja

Megtanítalak párbajozni

"Írd ki profilodra, hogy csak a kalandok miatt párbajozol. Ez mentesíti majd a lelkiismereted a sok munkásverés után. " Így van. Figyeld meg mikor érkeznek azok a kalandsorok, amik 30 óra kerítésjavítással robotoltatják az embert, fusd át a térképet, ezeken a munkaállomásokon jó eséllyel sokan...
  3. Doraja

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Pár percen belül +10-14 játékos elég sok, ettől függetlenül én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ebből 4 éppen felébredt alvásból, 4-nek lejárt a KO védelme, és még pár embert kihívtak párbajozni, aki eddig rejtve volt a menüből, mert nem párbajozott. Mostanában én direkt megszoktam csinálni...
  4. Doraja

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Párbajmenü Azok a játékosok, akik nem kezdeményeztek párbajt az elmúlt 30 napban, el lesznek rejtve a párbaj menüből ugyanúgy, mintha párbajvédelem alatt állnának, aludnának, vagy inaktívak lennének. Viszont továbbra is kihívhatóak a normál módokon: a játékos profiloldaláról, a kocsmából, a...
  5. Doraja

Kibeszélő Awesomia Erődharcok

Igen. Akartam szerkeszteni, hogy hozzátegyem a köszönetet, csak ebben a topicban úgy látom nem engedi. És nem akartam több bejegyzést írni egymás után. Gondoltam érthető lesz a szivecskéből. :D
  6. Doraja

Az igen 72 órával előtte lett kihívva V1-en? Ez már döfi! :D♥
  7. Doraja

Egy szóval nem mondtam ilyet. :hmf:
  8. Doraja

Osztom én is az ötletet, hogy hívják ki akár 48 órával hamarabb, mert én 12 óráztam, és miután felkelek vagy hazaérek nem az az első dolgom, hogy felnézek a Westre. Örültem volna, ha csak offként is, de részt vehettem volna rajta, de nem sikerült. Ha hamarabb kihívják jó mindenkinek nem? A...
  9. Doraja

Kibeszélő Valentin-nap 2022

Elnézést, ha valami elkerülte a figyelmem. Virágcsokrot 14-től lehet találni?
  10. Doraja

https://prnt.sc/26kp8g2 :eek:

https://prnt.sc/26kp8g2 :eek:
  11. Doraja

Fordítási- és szöveghibák a játékban

Űr az új határ ID: 2611 Az űrcsapatban befejezése, "hírem" helyett "híren".
  12. Doraja

Fordítási- és szöveghibák a játékban

Pici hiba a második mondatban.
  13. Doraja

Ki lesz a következő hozzászóló ?

Én szeretem a telet, de mire elkezdődik a február már várom, hogy színesebb legyen a természet. Egyébként nálunk is így van, valamelyik este volt egy kisebb hóvihar, másnap kivittem a fürdő szőnyeget szellőzni, száradni és amikor behoztam teljesen át is melegedett annyira sütött a nap. Bár ennél...
  14. Doraja

Kérdések és válaszok

"Te voltál Kisdobos?" :)
  15. Doraja

Visszautasítva A játék törlése

Várjatok, készen van a játék, de közben durranást ígérnek? :D
  16. Doraja

Szeretnénk, hogy jobb legyen... Ha nem lesz jobb elvész az is, aki eddig élvezte, aztán mindenkinek az lenne a jó, ha megszűnne. Én nem akarok demotiváló lenni, én csak szigorú vagyok. Az, hogy megjelent egy javaslat arra, hogy megmozgassuk a fejlesztést sarkallni akarunk nem pusztítani nem...
  17. Doraja

Igazad van Enzo! Teljesen jól van ez így! :) Ezután nem fogom a gyógyszeremet sem kiváltani, amikor az orvosi rendelőben oldalra teszik a telefonkagylót, hogy ne lehessen őket elérni!
  18. Doraja

Igen a való életben is így kell gondolkodnunk. :) Úgy kell csinálni, hogy a főnöknek jó legyen. Felmondunk a munkahelyünkön, majd maradnak a hülyék, akiket lehet túlóráztatni agyba-főbe. Itt is megmarad a keménymag, aki költ a játékra és őket próbálják megfejni. Ez a sorsunk... de csak akkor, ha...
  19. Doraja

Tessék egy kicsit több benyomást kelteni. Vegyétek fel a többi support csapattal a kapcsolatot (a többi nemzet support csapataival), majd egyöntetűen véleményt formálni a vezetőség felé. Ha vállaltátok ezt a szerepet, akkor legyetek is hatással rájuk, hogy változzon valami. A játékosok...
  20. Doraja

Például az, ha nem értetek velünk egyet... vagy pedig azért nem továbbítjátok, mert már tudjátok előre, hogy milyen válasz várható...
Fent