Keresési eredmények

1. Rák16-V2

Ötletek/javaslatok (új)

Nem annyira kapcsolódik ide, de amúgy csak én nem értem, hogy az MPI-ben miért a Bal kezes fegyvert használjuk? szerintem nagy előrelépés lehetne ha mindhárom fegyvert lehetne használni (lőfegyver, ütőfegyver és a puska), csak annyit kéne beállítani, hogy melyik milyen távolságból aktiválódna...
  2. Rák16-V2

Ötletek/javaslatok (új)

Támogatom Krisztoph felvetését és Pachee kiegészítését.
  3. Rák16-V2

Kérdések és válaszok

Nekem gyorsan szoktak válaszolni, bár én csak egyszerű ügyekbe írok. Volt, hogy 1-2 órán belül, de maximum 1 nap múlva kapok választ, néha haszontalan a válaszuk, de sokszor sokat segítettek.
  4. Rák16-V2

Játék hibák

Ez hozzám nem jött, még mindig bónusz nélküli (http://prntscr.com/fxj2rw) Viszont német nyelvleckét azt kaptam (http://prntscr.com/fxj3fd)
  5. Rák16-V2

Játék hibák

Szeretnék egy hibát jelenteni, minden belépéskor megjelenik egy üres chatszoba (lásd a képen: http://prntscr.com/fxhsya). Nem nagy akadály de ha megoldható megköszönném ha eltűnne. Lenne még egy kérdésem, milyen elhatározásból nincs bónusza a Saturiwa Íjának?
  6. Rák16-V2

Játék hibák

Hasznos lehet minden amit ad, csak a megfelelő játékos kell. Én személy szerint nem tervezek újrapontozni így szörnyű jutalom lenne az ital. Ládára is ez vonatkozik, bár a játékosok 90% szintén nem szeretné megkapni mivel nem tud olyat adni amire szükség lehet. Csak ritka ruhákat ami senkinek se...
  7. Rák16-V2

Játék hibák

Az újrakezdés italáról meg ne feledkezzünk, örök szemét, még mindig nem értem mi az értelme, pénzzel simán vissza lehet állítani amennyit akarunk, kizárt, hogy valaki eventről eventre újrapontoz.
  8. Rák16-V2

Játék hibák

Ennek nem az a lényege, hogy szívasson ha jó jutalmat akarnak szedjenek ki minden nem felvehető cuccot, csak a 3 szett maradjon bent, több reklamáló iromány nem lesz ígérem!
  9. Rák16-V2

Játék hibák

Egy óriási hibát találtam, a 2017-es Függetlenségnapi event 800 rögös / 48 ezer rakétás opció hibából vmi szemét ládát adott (Fényes Prémium Kazetta), ez vmi hiba? vagy véletlenül a szemetes ládát rakták be a 'jutalmak' közé? Kérném azonnali javítását és Hawaii szerveren a két hétig gyűjtött...
  10. Rák16-V2

Az életerő százalék alapú módosulása

Nem feltétlenül szükséges a megvalósítása az ötletnek, csak kényelmi szerepe van, de néha ha nem figyelünk simán megtörténhet, hogy véletlen szettet váltunk majd vissza és az életerő meg lecsökken. Egy figyelmeztető üzenet megjelenhetne mikor gyengébb életerő bónuszú szettre váltunk.
  11. Rák16-V2

Ötletek/javaslatok (új)

Sziasztok! Egy nagyon egyszerű ötlettel jöttem. A zsákban lévő cuccokat lehessen kategóriákba sorolni. A felszerelésbe egy lenyíló fület (hasonlót, mint ahol a karakterünk címét választhatjuk ki) kéne létrehozni, ahol létre lehetne hozni kategóriát és itt lehetne kiválasztani az általunk...
  12. Rák16-V2

Retro játék a speeden - kibeszélő téma

Köszönöm, megtaláltam, de nem nagyon találom a retro részt :(
  13. Rák16-V2

Hiányzó tárgyakra szűrés a piac ablakon

Támogatom, bár hiába sajnos :(
  14. Rák16-V2

Retro játék a speeden - kibeszélő téma

Sziasztok! Valaki tudna küldeni egy linket hol érem el a speed szervert? Mert ha nincs link hogy próbálja ki az ember? .....................................................
  15. Rák16-V2

Profil ablak

Amíg ezt nem írtad nem is figyeltem. Szerintem semmi értelme az egésznek. Időpocsékolás a fejlesztőknek az egész.
  16. Rák16-V2

Privát piacozás.

Én támogatom az ötletet. Etrigan, ez minden játék fórumán így megy. Játékos által írt ötlet még nem valósult meg. Csak átdolgozzák és sajátként alkalmazzák. Én olyat tapasztaltam, hogy ki lett írva egy adott játék fórumára az ötlet, semmi válasz nem érkezett rá és a játék forgalmazó cég egy...
  17. Rák16-V2

Teli zsák!

Igen, ezt kéne megvalósítani, mert ki akarja lassítania böngészőjét ilyen bővítményekkel, amik bejutnak mindenhová és minden adatot letöltenek és simán lehet vírust is telepíteni, ha valaki akar. Rengeteg reklámmal is jár egy ilyen, régebben nálam volt egy olyan bővítmény amit nem lehetett...
  18. Rák16-V2

Teli zsák!

script? ezt nem ismerem, de szerintem van még olyan akinek nincs ilyen és szenved ezzel a dologgal.
  19. Rák16-V2

Teli zsák!

Sziasztok! Egyszer már felvetettem ezt az ötletet, de nem sokan reagáltak. Rengeteg "termék" van egy vadnyugati ember zsákjában. Átláthatatlan az egész. Kategóriákba kéne szedni őket. Szerintem egyszerűen kivitelezhető lenne az egész. A munka buffokat azoknál a munkáknál, amihez bónuszt ad ki...
  20. Rák16-V2

Új fórum, új ötlet

Semmiben, de szerintem nem lenne rossz, ha csapatba lehetne MPI-zni. Már lassan kezd olyan inaktívvá válni mint az a beta póker.