• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Keresési eredmények

1. deakcsaba

Kibeszélő Ünnepi Speed 2022

Én ezt most ki hagyom. De nagyon sok sikert minden résztvevőnek és jó egészséget és sikerekben örömökben gazdag új évet minden játékosnak.:)
  2. deakcsaba

2022 Kívánságlista 2022

Louisana világ deakcsaba 200 aranyrög
  3. deakcsaba

2022 Fociláz - nyereményjáték

Értem köszönöm a választ..:( Örültem volna egy nagyobb nyereménynek.:( Jó lett volna mert le van maradva a karim.:(Sajnos nagyon beteg vagyok már 5 éve és nem tudok arany rögöket venni mert az összes+ pénzem gyógyszerekre megy el.:( Azért is lett volna jó egy nagyobb nyeremény.:(
  4. deakcsaba

Nem látom a nevem a díjazottak között holott az összest el találtam!!!!
  5. deakcsaba

1.169 gól. 2Német Brazil 7-1 3.Labda neve Jabulani 4.Grosso 5. 20 helyszin 6.Davor Suker 6 gól 7.Puhl Sándor 8.Ciao 9.Ezen a vb- szerepelt utoljára Magyar ország 10.Egyesült Államok, Kanada, és Mexikó közösen fogja rendezni.
  6. deakcsaba

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Ezzel a kis képpel szeretnék minden játékosnak és az admin csapatnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánni.:) Saját kis húsvéti kosárkám.:)
  7. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Te meg egy csókot ha nem akadsz le rólam Gabika.:D
  8. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Aha persze mindent meg lehet magyarázni. Amúgy nem kértem a szerencse sütikét amúgy is cukor beteg vagyok. És ezután nem veszek részt egy nyeremény játékban se mert nem fog érdekelni.
  9. deakcsaba

Dumaláda - Off Topic

Viccesnek érzed magad mi?
  10. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Csak az a gond, hogy ha kreatív egy játék és a The Westtel kell kapcsolatban legyen akkor miért is fogadtátok el felhasználni tv reklámok szereplőit? Mert az első helyezettek ezeket használták fel ami eltért a meghatározott feltételektől. Feladat az volt a The Westtel kapcsolatos legyen. A...
  11. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

A kis kedvencek majd verik a mellüket, hogy ismét ők a nagy ászok admin nyalik...:(
  12. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Miért nem az? Csak az adminokat támadhatjuk akik úgy pontozzák magukat ahogy akarják... Megint a kis kedvencek nyernek ez már annyíra uncsi.... A kreatív verseny is ilyen volt. Leszedtek minden féle szart a netről de ők a krativak. Ugyan már felfordul a gyomrom komolyan... Kreatív arról szól...
  13. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Ugy hülyeség az egész ahogy van
  14. deakcsaba

Kibeszélő Párbajos Speed

Mindenkinek sok sikert aki indul a speeden. Én részemről kihagyom.Még a kreatív játék tüskéje van bennem így semmiféle nyeremény játékon nem óhajtok részt venni...
  15. deakcsaba

Attól függ kinek..
  16. deakcsaba

Dumaláda - Off Topic

Halihó úgy látszik a Kreatív játék eredmény hirdetése el lett felejtve.:DAnnyíra borzalmas dolgokat kreáltunk.:D
  17. deakcsaba

Így kora reggelt nem is kívánhatnék jobbat.:D Perec evés jutalom 250 darab kötvény. Amiért vettem egy igen nemes ládát amiben Albert Jenings átalakított elöltöltőse volt.:D Az élet akarom mondani a játék apró örömei.:D
  18. deakcsaba

Ötletek/javaslatok (új)

Én úgy tudom az ima nagy szinten ad bonust
Fent