• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Keresési eredmények

1. Lacx

Kibeszélő 2.188-as kibeszélő

mindjárt meccs, hol van már az update
  2. Lacx

Kérdések és válaszok

Lehetséges, bár a pontnak több értelmét látom mint pár energiapontnak :hmf:
  3. Lacx

Kérdések és válaszok

https://wiki.the-west.hu/wiki/Egy_%C3%BCnnepi_labdaj%C3%A1t%C3%A9k Valaki tudja mi alapján van az, hogy most a képességpontosat vagy a másikat adja be? Flon megjelent mind a 4, de egyik se képességpontos.
  4. Lacx

Kérdések és válaszok

Köszönöm a gyors választ! :) Nagyon nem értem azt a kalandot, hogy mire volt jó az a kettő belőle, így semmi értelme, pedig milyen érdekes lehetett volna :(
  5. Lacx

Kérdések és válaszok

@Klar (vagy bárki, aki tudja :D), a mítosz kalandnak nem lett folytatása az új munkákkal és kaklandosztókkal? Vagy esetleg mióta bent van azóta is van valami folytatása, csak még nem jött rá senki? :D
  6. Lacx

2022 Fociláz - nyereményjáték

Minden rendben?
  7. Lacx

Kívánságlista 2022

Flo, Jagu kés
  8. Lacx

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

még 3 percig szerkeszthetem
  9. Lacx

valaki meg úgy hogy még a templomépítéshez is hülye
  10. Lacx

Ja hogy ez ilyen jó, akkor holnaptól 450ig megse állok
  11. Lacx

Ennek amúgy mi értelme?
  12. Lacx

Ötletek/javaslatok (új)

noob
  13. Lacx

Kár, hogy ezt az inno nem így lássa. 10 játszhatatlan világ vagy 1 játszható.. és ők az előbbit válasszák...
  14. Lacx

Ötletek/javaslatok (új)

Egyértelműen újítani kellene a bolt kínálatát. Szerintem a %os TP lötty is sok új játékost vonzana.
  15. Lacx

Ötletek/javaslatok (új)

200-tól csak 7 éven át kell belépned :D Lehetne valami jó PB szintes rework. Pl a max pb szint el lenne törölve (vagy le lenne korlátozva valami nagyon magason)..... és kétféle dolog alapján mehetne végbe a párbaj... ha nagy a pb szint különbség a két ellenfél között, akkor a rendes szintet...
  16. Lacx

Ötletek/javaslatok (új)

Ha meg 2-3...5x az XPt a pbn/erődön... akkor is a napi belépési fog csak számítani valamit :lol:
  17. Lacx

Ötletek/javaslatok (új)

ajjaj, akkor itt a cirkusz reworkbol megint cirkusz lesz!
  18. Lacx

Jöhet :D

Jöhet :D
  19. Lacx

remélem majd úgy átcsinálják, hogy bugos lesz megint pár napig, mert jó lenne pár lötyi meg ingyen cucc
  20. Lacx

Postman Perry NPC telegramjai

Én kérdeztem tőle miért nincs rajta ruha, azt mondta postásként nincs egyszerű dolga a háziasított prérifarkasokkal szemben, aztán a ruhát leszaggatták róla..de muszáj kézbesítenie a leveleket. Mondjuk nem minden ruhát a házi kedvencek szaggattak le róla, van amit Perry barátunk ott hagyott...
Fent