Keresési eredmények

1. Kérdések és válaszok

Hali! Látom Jürgenéknek megjött az eszük. Én fele-fele arányban örülök is meg nem is, hogy kiveszik. Mojókat nem akarják kivenni? Azoknak végképp semmi értelmük. :)
  2. Dobogós rekorderek, 2.0

Legmagasabb TP munkából - 3. helyre jelentkeznék név: csjoco világ: Florida munka: Szolgálat a seregben idő: 1 óra kapott TP: 1111 TP Jelentés a profilomon.
  3. Dobogós rekorderek, 2.0

Sziasztok! Ahogy elnézem még üres a - Legtöbb teljesített kaland Florida világon 3. helye Florida világon (nem őslakosként) lezárt kaland : 1615 név: csjoco
  4. [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

Gratulálok! :) Én is arra hajtok. :D
  5. Speed - No Rules! Kibeszélő

Hello! Kérem a Supportot, hogy lőjje le a világot mielőtt rossz vége lesz. Ahogy magamat ismerem előjöhet belőlem a rossz. :D Köszönöm! Kanyim szépen leírta azt, amit én nem szépen írtam volna le és töröltek volna engem az internetbűű. :D
  6. Speed - No Rules! Kibeszélő

Gratulálok a nyertesnek és mindenkinek, aki próbált a lehetőségeihez mérten előrébb jutni és nem utolsó sorban élvezni a játékot! Köszönöm Macaronnak és Negannak, hogy néha feljöttek a chatre egy kis beszélgetésre és természetesen a többi Stafftagnak, akik a háttérben voltak eme játék alatt. A...
  7. Speed - No Rules! Kibeszélő

Igen, nem is volt. :D Más volt. :D
  8. Speed - No Rules! Kibeszélő

Hello! Egy javaslatot szeretnék a díjazottakkal kapcsolatban tenni. Nem lehetne-e olyan különdíj a játék végén, hogy a Legjobb nem munkás-építős karakter? 95%, hogy ebből a kasztból lesz az első 10, de valaki egyéb (ilyen esetben gyengébb) kasztból is odaérhet. Most nem azért hozom fel, mert...
  9. Jaj, de szép a karácsonyfa 2.0 - Képek

Sziasztok! Kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek! Nemrég sikeresen teljesítettem a Karácsonyfa díszítés kalandsort, de se TP, se köti és még eredmény se jött. :oops: :D Előre szólok, hogy nem vagyok nagy díszítő mágus. Szeretettel megosztom a végeredményt: sajnos a dátum + a név nem...
  10. Dobogós rekorderek, 2.0

Legértékesebb tárgy 2. hely név: csjoco világ: Florida tárgy: kék bőrcsizma érték: 14.175 $ találva: 2017.12.20. - 19:18 Jelentés a játékbeli profilomon
  11. Speed - No Rules! Kibeszélő

Vicces lenne. :) Csinálok 50 karit és megszerzem az első 50 helyet, akkor minden az enyém. :D
  12. Speed - No Rules! Kibeszélő

Az Inno fosztja ki néhány ember pénztárcáját. :D Pontosan itt mit értetek kifosztáson?
  13. Kérdések és válaszok

Köszi! Közben látom, hogy van Speedes kibeszélő is.
  14. Kérdések és válaszok

Hali! Olvastam, hogy lesz Speed világ megint, amit örömmel olvasok. Az lenne a kérdésem, hogy most aktiválva lesznek azok a bónuszok, ami az 1. Speed világnál? Pl. speedbónusz, karakterbónuszok, magasabb jövedelem bónuszok? Vagy megint alap snassz marad minden és minden a magunk köré gyűjtött...
  15. Dobogós rekorderek, 2.0

Hali! Neveznék még 1-t. A legértékesebb táska dobogójára. név: csjoco világ: Florida táska: 21.226.921 $ link: http://tw-db.info/?strana=invent&x=19a0b1ab0b33cbbebb0fd4d853b683dde7976fa1 (ha minden igaz, akkor publikus)
  16. Kérdések és válaszok

Ennek örülök, köszönöm.
  17. Kérdések és válaszok

Sziasztok! Lezárható még most is a West Point kalandsor? (Florida) https://wiki.the-west.hu/wiki/West_Point_(Ismételhető) Mindennap feldobja zöld felkiáltójellel a ID: 2497-öt (5 megnyert párbaj). Nem szeretnék vele vesződni, ha nem lehet teljesen lezárni és csak egy bug miatt ragadt be a...
  18. Dobogós rekorderek, 2.0

Jelentkeznék a Legértékesebb munkánál talált tárgy 2. vagy 3. helyére, bár tuti van nálam jobb. karakter: csjoco világ: Florida tárgy: elegáns bőrdzseki érték: 13910 $ dátum: 2017.12.05. 18:25 Kép: A profilon kint a jelentés, úgyhogy ott is ellenőrizhető, ha valaki kamuképnek nyilvánítaná ki...
  19. [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Ha már itt (is) rontom a levegőt, akkor kérdeznék még 1-et. Karácsonyi event ~ mikor várható? szerk. most látom, hogy rossz helyen kérdeztem, bocsi :(
  20. [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

Hali! Grat minden rekordosnak! Erre kíváncsi lennék, hogy sikerült eme nagy szám? 100% veszély és ruha nélkül? :D Köszönöm!