Keresési eredmények

1. -Lótusz-

Kibeszélő Téli Esemény

Köszike :P
  2. -Lótusz-

Kibeszélő Téli Esemény

Köszi szépen, annyi felesleges dolgot írnak, de azt, hogy mit hol találsz meg, no azt nem. Ràadásul a játék leírása sincs meg legtöbb esetben idejében, csak a végefelé és az sem magyarul. Ezt egyszer már megjegyeztem, akkor kaptam hideget meleget, szövegesen, hogy azért az nem így van ám! De...
  3. -Lótusz-

Kibeszélő Téli Esemény

Szia, tényleg köszi, de inkább a leírást adtad volna meg, mert ebből nem derül ki semmi. A sót hogyan szeretted meg? Köszi -Lótusz,-
  4. -Lótusz-

Költözési kérdőív

Sziasztok! Bocsánat én nem támogatom. - Miért nem készült olyan felmérés, hogy mennyi a fő karakter és mennyi a mellék karakter az "összevonandó" világokon? - Vagy a meglévő világokon kellene érekesebbé változatosabbá, ösztönzőbbé tenni a játékot (lásd októberi event) és nem új világokat...
  5. -Lótusz-

Kalandok

köszönöm a választ
  6. -Lótusz-

Kalandok

Sziasztok! Bocsánat, de megint csak panaszkodni tudok. Beadtok egy kalandot minden leírás elérhetősége nélkül. Miért? Ez a kaland "Az eltűnt levelek" Nagyon jó lenne, ha megtalálhatnám a leírását, hogy mikor mire számítsak. Köszönöm -Lótusz-
  7. -Lótusz-

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Sziasztok! Érdeklődöm, hogy a Tanító kalandsor nekem miért nem nyílik meg a megadott (Mester) helyen? Szakács vagyok 700 szint. Köszönöm -Lótusz-
  8. -Lótusz-

Játék hibák

Köszönöm a válaszokat, de arra még mindig nem kaptam választ, hogy a vásárépítést miért nem tudom lezárni, holott a vasár már rég felépűlt, a kalandkönyvemben és a feladatok között is még mindig nyitva :( Köszönöm -Lótusz-
  9. -Lótusz-

Játék hibák

Bocsánat, de a vásár építésének befejezését sem tudom lezárni. A másik, miért írja ki a "A múlt égő kisértetei" feladatban, a női fésűre, hogy csak férfiak viselhetik és nem engedi felvenni. Nem túl sok a hiba mostanába? Miért mostoha a magyar szerver? Tele hibákkal, buggal, így egyáltalán nem...
  10. -Lótusz-

Játék hibák

Sziasztok, szép napot! Kérdésem lenne, miért nem tudom lezárni a vásár feladatot, holott teljesítettem, egyszerűen eltűnt, de a kalandkönyvben nyitva maradt. A feladatért kapott jutalmat is megkaptam, legalább is az értesítésben :D Köszönöm a segítséget, -Lótusz- Georgia
  11. -Lótusz-

Játék hibák

Bocsánat, de közben megoldódott a problémám. Véletlenül a Veterán boltot nyitottam meg és ott vásároltam energiaitalt 27 kötvényért. Elnézést kérek a indokolatlan reklamációért. Köszönettel: -Lótusz- Georginából
  12. -Lótusz-

Játék hibák

13. -Lótusz-

Játék hibák

Szép estét! Nem igazán nem tudom, hogy ide való-e de megírom. Felfedeztem az erődharcokat, régebben már vettem részt benne, de abbahagytam. Az addig összegyűjtött kötvényeim száma 355 db volt. Tegnap és ma ismét beálltam harcolni, kaptam is kötvényt, tegnap 5, ma 8 darabot, de a levásárolható...
  14. -Lótusz-

Kérdések és válaszok

Köszönöm szépen, valóban az egyik nap kimaradt az ablak nyitás :D
  15. -Lótusz-

Kérdések és válaszok

16. -Lótusz-

Kérdések és válaszok

Sziasztok! Nekem ezzel a karácsony c. feladattal van problémám, amit állítólag 2019.jan.12. lehet befejezni, de nem tudom. Az egyik feladvány 3 üveggolyót kér, de én csak 1 kaptam. Hogyan tudok még 2 megszerezni, vásárolni nem lehet. Kérdésem, milyen munka adja a hiányzó golyókat. Köszönöm a...
  17. -Lótusz-

Játék hibák

Szép napot! Egy kis hiba, a téli golyó állítólag nem eladható, íme kint a piacon :D
  18. -Lótusz-

Kérdések és válaszok

Sziasztok! Azért ez felháborító, hogy elindul egy feladat tele hibával, várni kell a frissítésre, hiba javításra, nem lehetne megoldani, azt, hogy minden időben klappoljon, vagy a magyar szerver megint csak egy mostoha gyerek? Itt mindig előjőn valami hiba, vagy nincs fordítás a feladathoz...
  19. -Lótusz-

Fordítási- és szöveghibák a játékban

Sziasztok! Ez aztán nem semmi, Henry szabadságon, a feladat Maria, nagymama receptje. Nincs fordítás, találd ki, fordítsd le, ha nem jó, Te vagy a hibás a rossz fordításért. Már bocsánat de ez a játék egyre pocsékabb, ráadásul Mariánál eltünt a feladat miután megszereztem a receptet. :D...